Sayfa 27/91 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 725 madde; 209 - 216 arası.

Konu: SNKRN - Senkron Güvenlik

1. nasıl bir hisseymişin sen yahu,ne bir tepki,birde buralarda 1,83,184 1,85 seviyelerine satış yazmışlar,aldığımız topu topu 2000 lot hisse,sizin gibi hisseleri bu borsaya ....

2. hisseyi cikaracak cikarmasina da, ne kadar adam kacirirsa o kadar iyi.. kendi menfaatini dusunuyor adam.. ilk ben vericem eline.. az kaldi.. kopru oncesi son cikisi da gectik saniyorum.. yavas yavas kopruye yaklastik.. hazir olun..

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. benden pes 1,81 den çıktım,kendi çalsın kendi oynasın birdahamı yanından geçmem.50 lot erbos zararın bir kısmını telafi ettirdi.kalanlara bol sabır ve çok kazançlar..

5. snkrn ruhuna el fatiha bitmiş bu hisse elimdekileri boşaltsam tabana yapışır nası çıkacaz bu kağıttan kim bilir kol bacak kesip lanet olsun

6. ölmüş bitmiş dedigimiz hisse son 3 ay icerisinde, 128.000 lot civari toplanmis. 128 bin lot borsada 1 saatlik arada devede kulak, evet. ancak tek dikkat cekecegim sey su..: satan yok..!! olmadigi gibi 128 bin lot da ilavesi var..!!

7. uzerine basa basa soyluyorum.. su an hissenin yurudugu yol normalin disinda.. her an, hersey olabilir.. belki gorur 1 tl.. belki gorur 20 tl.. sonuna kadar bekleyecegim.. sabir sabir sabir.. ne olursa olsun..!!

8. cikar elbet yakinda kokusu..

Sayfa 27/91 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •