Sayfa 195/1011 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: Viop XLVI

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Hafız Mustafa Tatlıcısında 1 kg fıstıklı baklava 610 lira oldu.
    iyi de hangi fıstıklı baklava ? fıstıklı kuru mu fıstıklı kaymaklı mı fıstıklı kare mi ? ayriyetten şunu da ivedilikle belirteyim ki angara'lı melih'in , karaköy çift yumurta ikizinin baklavalarını da hiç beğenmedimdi. ağır lök.
    zaten bizde şerbetli tattılar deyince , maşallah şeker içinde kulaç atıyor. fazla şekerli.

hoş gerçi u.s.a de pastalar bize göre avrupa' ya göre aşırı şekerlidir, orası da bi ilginç. çözemedim niye öyle
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

2.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    iyi de hangi fıstıklı baklava ? fıstıklı kuru mu fıstıklı kaymaklı mı fıstıklı kare mi ? ayriyetten şunu da ivedilikle belirteyim ki angara'lı melih'in , karaköy çift yumurta ikizinin baklavalarını da hiç beğenmedimdi. ağır lök.
    zaten bizde şerbetli tattılar deyince , maşallah şeker içinde kulaç atıyor. fazla şekerli.

hoş gerçi u.s.a de pastalar bize göre avrupa' ya göre aşırı şekerlidir, orası da bi ilginç. çözemedim niye öyle
    aha bu var ya bu , bunun için kim ne derse haklıdır ,
    bana göre şizofreni tedavisi görüyor ,Allah şifa versin dalga geçilmez

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    aha bu var ya bu , bunun için kim ne derse haklıdır ,
    bana göre şizofreni tedavisi görüyor ,Allah şifa versin dalga geçilmez

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    sürekli başka insanlara sataşanlarla ilgili psikiyatristlerin sıraladığı sebeplerin neler olduğunu google ' da kısa bir arama ile bulabilirsiniz.

ne konularda yetersizlikleri olduğu falan filan şantirifinton... hiç şaşmaz.
    Son düzenleme : Lucky Player; 09-12-2022 saat: 20:13.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,891
    Baklava nasıl 600 olur...resmen halkı kazıklamadir...baklavanın %80 i un ,şeker ve sudur...Benim köyden gelen en kral tereyağının fiyatı 140 tl

cevizin kilosu kabuklu bimde 50 tl..ceviz ici 150 fen fazla olmaz..onlar toptan aldıklarından herşeyi daha ucuza alırlar.

en kral baklavanın maliyeti 100 lirayı geçemez..

vicdansizliga bak..

6.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    sürekli başka insanlara sataşanlarla ilgili psikiyatristlerin sıraladığı sebeplerin neler olduğunu google ' da kısa bir arama ile bulabilirsiniz.

ne konularda yetersizlikleri olduğu falan filan şantirifinton... hiç şaşmaz.
    doktorun demedi mi sana finans dünyasıyla ilgili yerlere sakat sakat şeyler yazma diye
    ben deniz kaliteyi artırma peşindeyim , sen ise dünyayı şizofreniye çekiyorsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,891
    geçenlerde kadayıf yaptım.. en kral tereyağını, bol cevizi koydum...şerbetten sonra 3 kg
    geldi...maliyetim 150 tl anca olmuştur.

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    geçenlerde kadayıf yaptım.. en kral tereyağını, bol cevizi koydum...şerbetten sonra 3 kg
    geldi...maliyetim 150 tl anca olmuştur.
    tamam kardeşim biz de içtik ama saçmalamıyoruz , puanımı geri alıyorum

Sayfa 195/1011 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •