Sayfa 660/1002 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Hazir strateji ler filan yapmislar voip icin filan fisman
    tut surukle birak ozelligi var
    yada sen C# kodlama yapiyorsun.... bunlar once de varmiydi

Sizin sikintiyi gidermek icin isini icine girmeden sil tekrar yaz demis ise ya cok bunalmistir yada musteri hizmetleri ile ilgili bilgisiz biri dir

Saygilarimla

Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    deniz yatırımın algolabı 2021'de 6 ay kullandım, ben hayatımda bu kadar kullanışsız, kötü tasarlanmış arayüz, müşterisinden bu kadar kopuk isteksiz çalışanlar görmedim.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

GOH pay adeti 700 bin yapmisti...
    Bugunku pay adeti 618.843.126

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    özellikle BİST 100 dışı fonların işi zor abi GOH un portföy değeri 3 milyar lirayı aşmış , giriş oldukça hisse almak zorundalar , ne alacak bu adamlar

Eyvallah dostum. Fena da artmis zaten katilimlar...
    Bak GOH sinir koydu bile 700bin diye

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Bu fonda bulundum eylül başı gibi olabilir 14 milyon civarıydı ,2 ay yanlış olmuş

Goh un en iyi alternatifi nedir ?

5. Idh iş Bankası bist 100 dışı fon

6.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Hazir strateji ler filan yapmislar voip icin filan fisman
    tut surukle birak ozelligi var
    yada sen C# kodlama yapiyorsun.... bunlar once de varmiydi

Sizin sikintiyi gidermek icin isini icine girmeden sil tekrar yaz demis ise ya cok bunalmistir yada musteri hizmetleri ile ilgili bilgisiz biri dir

Saygilarimla
    evet hepsi aynıydı. C# kodlama nasıl yapıcaz hocam kaç kişi onu yapabilir. C#'a tamamen yabancı değilim o sayede bazı şeyleri kendim düzeltiyordum o halde sinir hastası olduysam sıradan vatandaş napacak? elinde anlık ne mal var tek bir ekrandan görüp yönetemiyorsun zaten o bitiriyor işi. yine de bi deneyin yazdığım hususlar değiştiyse ben de bakarım.

adamları bunalmış veya bilgisizse benim orda ne işim olur. bana personeli bile iyi yönetilen platform gerek. türkiyede yok şu an. ben de uygulamadan manuel idare ediyorum ne yapayım. en son idealdatadaydım varant alım satım emirlerini yollamıyor bozlumuş 2 hafta oldu hala onaracaklar..en iyi dedikleri bu durumda işte. bir de 180 tl ödüyorsun her ay. bi dahaki ay abonelikten çıkıcam.

7.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Eminim ki bazı fonlar her gün yüksek katılımdan bunalmışlardır , bu gün tv de bir aracı kurum elemanının dediği sadece bugün bir hisse senedi fonunda toplam portföy değerinin % 6 sı kadar giriş oldu

Ulan çıkış yapın biraz da satalım dediklerini duyar gibiyim , özellikle BİST 100 dışı fonların işi zor abi GOH un portföy değeri 3 milyar lirayı aşmış , giriş oldukça hisse almak zorundalar , ne alacak bu adamlar
    Yatırım fonları pazar payından aslan payı alarak aracı kurumlara rakip oluyor sanırım bundan rahatsızlar. İnfo yatırım Tunç Şatıroğlu önce youtube videosunda fon tavsiye etmiyorum dedi. Sonra yeterli olmamış olacak sosyal medya hesabında uzun bir yazıyla bombalamış ama kendinide açığa düşürmüş. Diyor ki bist almayın 2 gün sonra değeri ile yada ertesi gün değeriyle satılıyor ama yabancı fon tavsiye ediyorum. Sanki yabancı fon ile bist farklı ? İkiside aynı akşam kapanış değeriyle kapanıyor. Hisseyi anında satıyorsun demiş iyi de sert düşüşte taban yediği zaman tedbiri varmış gibi. Bu hafta hissede yeni girenlerin öldük bittik dediği hafta ZLJ ,ZJV artı yazdı diğerleri ise neredeyse başa baştı. Ekmek parası insanı yoldan çıkarıyor bazılarında.

8. Tunç Şatıroğlu insanları yanlış yönlendiriyor , bu kibir abidesi vatandaş sanki bir kaç ay önce vatandaşın banka hisselerini 4-5 tabandan sonra ancak satabildiğini unutmuş

sabahtan taban açan hissedeysen taban bozulmadıktan sonra satış için sıra sana gelmez , taban bir kaç gün sürerse yine sıra sana gelmez ..
    borsaya yeni giren birisi hisse senedi değil, hisse senedi fonu alması gerekir

Bu arada akportföy yılbaşından itibaren fonlarındaki komisyon oranını artırmış , Akportföy tefasta en son fiyat bilgisi açıklayandır

Sayfa 660/1002 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •