Sayfa 429/503 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon
Arama sonucu : 4019 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Bu hissenin şu hali ile hakkı 50 TL.

Egilsede bükülsede yamulsada, ama sürünerek & ama emekleyerek , öyle yada böyle 50 TL olacaksın

Boşuna debelennme, adam olupta glryh ile birlikte götürseydin, yaorugin hatanın bedelini rtalb yatırımcısına ödetmek çare değil. Karışma şu tahtaya, kendi dinamiği ile gider zaten 50 TL fiyata

Anlamsız işlemler ile Bir yere varılmaz. Mantığı yok o deli virmanlarinın. Citibank üzerinden yapılan işlemlerde reel değil. Yabancı felan yok bu hissede.

Kimseyi kandıramazsın. Boşuna vakit kaybediyorsunuz

Yakında Avrupa'dan kit siparişleri gelince, umarım şirket yönetimi yine saklamaz haberi

Ortadoğu'dan , uzakdoğu ve Asya ve Avrupa, en ucuz kit Türkiye de
    17 Ocak-25 Şubat
    Çunyün Çin bahar bayramı biter bitmez
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Ben geldim, düşüş başlasın artık

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Ahanda düşmüş, tavandınya hani

4. İşte anlatmak istediğim bu idi

Bırakın şu tahtayı kendi haline

Kendi dinamiği yeter ona

Kemikleşmiş yatırımcısı olan tek hisse rtalb dir

1 milyon liraya dahi tavan olur .

Çünkü gerçek rtalb yatırımcısı satmaz

Hazır brüt takas var iken, günlükçüler bulaşmamış iken salın su tahtayı, bırakın dizgini, koşsun Şubat gelene kadar, sonra varsa günlük trade etmek isteyen, gelip alsın 30 dan
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

5. İstiraklerimizin degeri 308 milyon lira gözüküyor bilançoda.

İstiraklerden elde ettiğimiz 12 aylık gelirimiz ise yaklaşık 250 milyon lira civarı olur. Seneye iştirak gelirimiz 308 milyon lirayı geçer gözüküyor.

308 milyon liraya şirket kur, kurduğun parayı aynı sene geri kazan. Dünyanın neresinde böyle bir kazanç var ?

Bir işyeri kurduğunda en erken geri dönüşü 5 senedir, yatırımı 10 senede amorti olup dönünce kâr ettik diyor firmalar .

A1 kapital payımızı sarsak, şu an ki borsa degerimizin üzerinde bir paraya satarız

A1 life ve geniz laboratuvar hissemizi hesap dahi etmiyorum

Eee!!!

Niye halen 25 li kademelerde değiliz?

Patron hesap kitap bilmiyor mu sizce

Ben bu kıt aklimla hesap yaparken, A1 kapital yatırım danışmanları uyuyor mu?

Boşversene kardeşim.. vur aşağı, sür yukarı daha kârlı dersen , meydan senin zaten, dilediğin gibi vur & sür...

Lakin şunu unutmayalım, sen her vurduğunda alan birileri olursa o vurduğun malı, 100 milyon USD 'ye tüm hisseyi kaybedersin

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Bak diyor bak bak iyi bak, sana %7 kar verdim, beni sat çok düşenle değiştir
    Yeerrrmi lan ana dolu çocuu

7.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bak diyor bak bak iyi bak, sana %7 kar verdim, beni sat çok düşenle değiştir
    Yeerrrmi lan ana dolu çocuu
    Ben de öyle anladım, sabahtan beri tereddüt ediyordum: Vazgeçtim.. Bakalım marjı ne kadar açabilecekler, görelim..

8. Glryh yatırımcısı rtalb almak için neyi bekliyor?

Adamların hissesi %500 artmış, halen yükselsin diye bekliyorlar.

Bilmiyorlar demek ki;
    Rtalb bursa değeri arttıkça, glryh min elinde ki rtakb hissesini de artıp, glryh nin özsermaye kalemini bilançoda yükselteceğini, defter değerini artıracağını

Rtalb tahsisli sermaye artışından gelen hisseyi %40 kar ile sattı güler yatırım . O gelir ile birde rtalb alırsa yeniden, güler yatırımcısı daha çok kar yazar.

Grup içi ilişkilerde hep A1 kapitale destek atılıyor. Aslında amiral gemi rtalb olmalı ve de olacak inşaallah

Eğer enzim olayını becerebilirse bizim ARGE birimi

Sayfa 429/503 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •