Sayfa 650/915 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Kapanış üzerinden 45 dakika geçti hala bilanço gelmedi ne alaka der okuyanlar izah edeyim son 3 günlük fiyat hareketleri bana beklentimin dışında bir bilanço geleceğini düşündürttü (beklentimden daha negatif) böylece biten beklenti sonrası haftaya hisse fiyatını yukarı sürüp daha kolay mal toplarız diye düşünüyorlar diye düşündüm ama sanırım gelmeyecek bilanço belli olmaz yinede daha saat erken.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Türkcell ile yapılan sözleşme üzerinde 2 yıl geçti sanıyorum belki daha çok oldu yaklaşık 1 yıl sonra belki 11 ay yeni bir sözleşme ihtimali çok yüksek ve miktar olarak önceki sözleşmenin minimum 4 katı tutarında bir sözleşme bekliyorum yine 3 yıl için bunlar tamamen benim beklentilerim ve o tarihte sanıyorum bu sözleşme diğerlerinin yanında normalleşmiş olur diye düşünüyorum bunlar tamamen benim düşüncelerim olup asla Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Borsada KY soymaya kalkmasalar güzel şirket diyebiliriz.

Bir sürü yorum yapılabilir , teknolojisinden gelecek büyümesine düzinelerce sayfa yazılabilir ki yazdıkta geçmişte ama şirketin borsadaki fiyat ve bilançolar öncesi hareketlerle KY hem maddi hemde psikolojik olarak zor durumda bıraktığı gerçeğini değiştirmez.

1 lira bağış açıklaması olmadı. Yaralı parmağa i....mezler.

21 lerden 9 lara
    70 lerden 30 lara
    140 lardan 70 lere

daha kaç yere aynı şeyi yaşatacaksınız veya buna göz yumacaksınız merak ediyorum...

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. Gereksiz heyecan yapmışım sanırım.
    Son düzenleme : tabu; 18-02-2023 saat: 17:02.

6. Bir türlü bayatlamayan bir heyecanı var bu hissenin, neden biliyorum aslında her an bomba bir kap gelme ihtimali var.

7. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1115036

Bu ne? Yeni şirket mi kurmuşlar eski şirketi mi satmışlar ; Ayrı bir şirket kolu mu kurmuşlar?

YTD.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.

Sayfa 650/915 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •