Sayfa 100/1009 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kimine Makarna şeker kimine 300 bin bu seçim böyle piyasa olacak sanki. Ben beş milyona dört oy vereyim diyecem de oyu versem kahrımdan ölürüm parayı yiyemeden vaz geçtim beş milyona da vermem.
    Yaw , dostum 5 milyon iyi para bence bi daha düşün.,

Mesela
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

2. Malatya'da dört yıllık binanın kolununda tahta parçası çıkmış. Sismik izalotördür o kolon da tahta parçasının ne işi var.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Malatya'da dört yıllık binanın kolununda tahta parçası çıkmış. Sismik izalotördür o kolon da tahta parçasının ne işi var.
    Onu kolon icin yapilan kaliba atmistir iscinin biri, cabuk dolsun diye.

Cok da ipindeydi, kolon coker mis, insanlar olurmus.

Sokak ropotajinda, hala elektrik zamlarini Imamoglu yapiyor diyen bir millet bu.

Cok sey de beklememek lazim.

4.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Yaw , dostum 5 milyon iyi para bence bi daha düşün.,

Mesela
    Bugüne kadar haysiyetimden şerefimden taviz vermedim bugünden sonra da vermem. Benim oğlum yarın çıkıp gelse baba 1 milyon kazandım dese tokat atarım. O parayı ya çalmıştır ya kumar oynamıştır öyle kazanmış yada çalmıştır ikisi içinde tokat atarım.

5. Kız kardeşimin eski kocası üç kağıtci. Bu o zamanlar kart işi yapardı. Bir iki üç araba iki Mercedes araba beş -10 araba oldu. Babam köpürüyor bana herkes bir baltaya sap oldu (mal olarak) evi arabası var senin yok diye. Bende baba dedim bu tefecilik yapıyor sakın imza atma para verme diye tembihledim. Ben bu arada hastaneden istifa edip tazminatı alıp evi aldım biraz kredi çekerek. Evi aldım kaza oldu felç oldum. Bu arada dedemden kalan tarlaları sattı babam. Babama ev alacağız. Parasına kötü ev Bodrum kat güneş görmez 75 MT ev ediyor. Dedim beraber ödeyelim iyi bir ev alalım o günlerde iyi ev dediğim bu gün oturduğum 40 yıllık bina. Ev alacağız babam kıvranıyor paranın 25 bini yok. Sonunda sıkıştırdım enişteye vermiş. Zor bela aldı, babamdan sonra da 2-3 milyon tokatladı milleti. O günden sonra adam olmadın demedi.

Benimde gece vardiyasında iken şantiye ofisine düzenli gelen 2 kedim var.
    Menülerinde bugün somon balığı ve köfte vardı.
    Kedilerin kafa ve kulak hareketleri gözlemliyorum uzun zamandır.
    İnsan kulağının duyamacağı frekans aralıklarını duyup ilginç tepki veriyorlar.
    Kediler yanınızda iken sizi çok daha esrarengiz ve güçlü hissettiriyorlar.Belki çölde ve karanlıkta yalnız olmanın hissi ile.

Why Did Ancient Egyptians Worship Cats?

Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Politikacılar toplumun yansımasıdır. Bunca şeye rağmen halk akıllanmadıysa bundan sonra da bi mok olmaz... Kızılay olayı , Deprem olayı vs...

Neyse umarım Halk dediğiniz gibi hata yaptığını anlamıştır...

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Politikacılar toplumun yansımasıdır. Bunca şeye rağmen halk akıllanmadıysa bundan sonra da bi mok olmaz... Kızılay olayı , Deprem olayı vs...

Neyse umarım Halk dediğiniz gibi hata yaptığını anlamıştır...
    celal şengör'e bu konuda kesinlikle hak veririm, türkiye'nin ortalaması afganistan seviyesindedir der
    tek fark atatürk'ün açtığı yolda alınan mesafe, yoksa dini ve kültürel yapılar benzer hele ki 1970'ler afganistanını biliyorsanız..

Sayfa 100/1009 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •