Sayfa 328/521 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 4167 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    GOT Adam yine yaptı yapacağını!!!!!!!!
    Hala aynısından devam ediyor.Huylu huyundan vazgeçmiyor......

Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    evet bugün tarihi işlem hacmi rekoru kıracak TL olarak
    Mesele neden hacim var ?
    Birileri malı satıyor birileri ise alıyor. Fotoğraf bu. Satan olmasaydı kağıt tavan olurdu zaten.
    Satanlar bir temizlensin onu bekliyorum. Atık insan kalabalığı çok fazla.
    Bunları sırtından atıp yoluna devam etmesi lazım. Eplas'ın asıl yatırımcısı bu trenden kolay kolay inmez.
    Bu fiyatlarda bu kadar yüksek hacim birileri malını satıyor, birileri ise ver kardeşim deyip alıyor
    Verenler çok mutlular kar etmişler güya Ver kardeşim ver

Sn.Goncarov bir hisse daha gördün mü? temel,teknik yazmayalım ona bakan yok. Böyle bedelsiz açıklasında üşüşmesin millet ve çapına göre bir tavan silsilesi sergilemesin. Togg bağlantısını soranlar hala çıktığına göre kz nin şöhreti borsayı sardı ondan böyle diyemeyiz. Mzhlde gördük. Hacim var birileri alıyor birileri satıyor diye algılamıyorum. Durdu durdu millet bedelsiz açıklanınca %10 küsüra vereyin de gideyim dedi öyle mi? Dediğiniz gibi asıl yatırımcısı inmez veya inemez.Senaryom bende kalsın yönlendirmeye girer. Ama bugünü normal karşılamak hiç bir hisse için olmayacağı gibi kz nin dükkanında asla normal değil.

Eplas bugün tarihinin cesur duruşunu gösteriyor "endekse" karşı.

Ne o ?

Ercanbay abi adam olacakmı yoksa bunlar

Komodor hocam halen yüzünün ekşiliğini bırakmamış. O tebessüm etmeden sözleri ısınmadan bundan adam olmaz mı yoksa bilemedim.

5.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Eplas bugün tarihinin cesur duruşunu gösteriyor "endekse" karşı.

Ne o ?

Ercanbay abi adam olacakmı yoksa bunlar

Komodor hocam halen yüzünün ekşiliğini bırakmamış. O tebessüm etmeden sözleri ısınmadan bundan adam olmaz mı yoksa bilemedim.
    Sayın goncarov! Ne zaman ki hisse fiyatını ilk hedef olan dolar bazlı 7 dolarlık fiyata getirir; O zaman GOT Adam değil, biraz İYİ Adam diyebiliriz.....

6. devre kesiciyi yemiş gene , bir gün aradan sonra sabah sabah fabrika ayarlarına dönmüş gene

7. son 5 ayda 35 defa işlem durması olan başka bir şirket var mı
    yani 5 ay 100 işlem yapar
    neredeyse her 3 gün de bir devre kesmiş.

değişim şart
    değişim güzeldir
    değişimden korkmamak lazım

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Sayın goncarov! Ne zaman ki hisse fiyatını ilk hedef olan dolar bazlı 7 dolarlık fiyata getirir; O zaman GOT Adam değil, biraz İYİ Adam diyebiliriz.....
    Komodor Hocam, 50 li rakamları gördüğü geçmiş yılları anımsayalım. 5-6 kat enflasyon oldu diyebiliriz.
    O dönem 50 olan eplas için öngördüğümüz fiyatlar 3 lü rakamlardı. Şimdi 50*5= 250 TL o dönemin enflasyona maruz kalmamış 50 li rakamlar oluyor.
    250 TL olsa enflasyon öncesi 50 rakamına denk gelecek.
    Şimdi 7 dolar = 140 TL dediğinizde enflasyon öncesi fiyat olarak 30-35 tl demek. Bence bu asıl fiyatlama olmaya çok uzak.
    Ben 12 dolar ederi üstü ise projelerinin kapasitesini ölçecek gelişmelerdir benim gözümde.
    Ancak, burası Türkiye bu ülkede borsa= kumardır.
    Zar ne gelirse misali.

Not: Yatırım Tavsiyesi İçermez. Allah akıl fikir vermiş. Kullanmadan, kull*****n peşine giden "koyun" olur.

Sayfa 328/521 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •