Sayfa 348/369 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon
Arama sonucu : 2952 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Hisseleri kottan çıkarılan yatırımcılar örgütlenip seslerini duyurabilseler,hele böyle seçim dönemlerinde tıpkı eyt liler gibi tıpkı deprem sonrası seansların iptal edilmesi gibi bazı kazanımlar elde edebilirler.
    Ağlamayana meme yok misali.Maaleesef bu ülkede işler böyle halloluyor.
    Yoksa kimse bu ülkede yasadan, hukuktan, adliyeden mahkemeden medet ummasın.

2. Yahu arkadaşlar ne kadar saçma sapan bir tartışma içindeyiz! Koza grubu zaten 6-7 senedir kayyım (devlet) tarafından yönetilmiyor mu? Şimdi bu Yargıtay kararından sonra mı yönetim devlete geçiyor? Öte yandan THY, Vakıfbank, Halkbank vs... devletin değil mi? Niye şimdi Kozal borsadan çıkarılsın? Birisi sabah yayıncılık gibi saçma sapan bir hisse ile karşılaştırmış, ne alaka?

3. Kimseyi elkilemek istemem ve bunlar tamamen benim uydurmamdır, lakin benim beklentim. Hissenin hızlı bir şekilde yukarı sürmeleridir, zaten bu mahkeme belirsizliğinden dolayı hissede gizli kapaklı bir baskı vardı...

Tekrara söylüyorum bunlar benim uydurmam, kendi kararınızı kendiniz verin...

Syg

4.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Yahu arkadaşlar ne kadar saçma sapan bir tartışma içindeyiz! Koza grubu zaten 6-7 senedir kayyım (devlet) tarafından yönetilmiyor mu? Şimdi bu Yargıtay kararından sonra mı yönetim devlete geçiyor? Öte yandan THY, Vakıfbank, Halkbank vs... devletin değil mi? Niye şimdi Kozal borsadan çıkarılsın? Birisi sabah yayıncılık gibi saçma sapan bir hisse ile karşılaştırmış, ne alaka?
    Zaten bu borsada olanların hepsi normal de sabah-kozal karşılaştırması mı anormal geldi size??
    Denilen şey çok basit.Borsada hissenizin kottan çıkarılmasıda dahil olmak üzere herşeye hazırlıklı olun diyorum,ona göre yatırım yapın diyorum,sonradan ağlamayın diyorum.
    Tüm bunlar başından geçmiş biri olarak konuşuyorum.
    Sadece Kozal özelinde konuşmuyorum.Bende de Kozal var.
    Bir hissenin takasında Citi deutche gibi yabancı kurum yoksa o hisselerin hepsi kottan çıkma tehlikesi ile karşı karşıyadır bu ülkede.
    Öte yandanbir hisse de Citi takasın çoğuna sahipse herkes batar o hisseyi yüzdürürler.
    Bu ülkede TC vatandaşının değil yabancının hakları daha önceliklidir bana göre.
    Şahsi düşüncemdir.

5.  Alıntı Originally Posted by blueblood Yazıyı Oku
    Zaten bu borsada olanların hepsi normal de sabah-kozal karşılaştırması mı anormal geldi size??
    Denilen şey çok basit.Borsada hissenizin kottan çıkarılmasıda dahil olmak üzere herşeye hazırlıklı olun diyorum,ona göre yatırım yapın diyorum,sonradan ağlamayın diyorum.
    Tüm bunlar başından geçmiş biri olarak konuşuyorum.
    Sadece Kozal özelinde konuşmuyorum.Bende de Kozal var.
    Bir hissenin takasında Citi deutche gibi yabancı kurum yoksa o hisselerin hepsi kottan çıkma tehlikesi ile karşı karşıyadır bu ülkede.
    Öte yandanbir hisse de Citi takasın çoğuna sahipse herkes batar o hisseyi yüzdürürler.
    Bu ülkede TC vatandaşının değil yabancının hakları daha önceliklidir bana göre.
    Şahsi düşüncemdir.
    Canım kardeşim sen beni anlamıyorsun. Evet haklısın BİST'te hiçbir şirket %100 güvenli değildir. En güvenlisi %99.999.... dur. Benim de kottdan çıkan bir şirkette kağıdım var belki duymuşsundur Artog hırsızlığını... Ben şunu söylüyorum; kottan çıkarmak ile bu Yargıtay kararının bir bağlantısı yok, olamaz. Ama ileride Türkiye'yi son 20 yıldır süper yönetmiş bu iktidar görevde kalırsa herşey olabilir...

Syg

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Canım kardeşim sen beni anlamıyorsun. Evet haklısın BİST'te hiçbir şirket %100 güvenli değildir. En güvenlisi %99.999.... dur. Benim de kottdan çıkan bir şirkette kağıdım var belki duymuşsundur Artog hırsızlığını... Ben şunu söylüyorum; kottan çıkarmak ile bu Yargıtay kararının bir bağlantısı yok, olamaz. Ama ileride Türkiye'yi son 20 yıldır süper yönetmiş bu iktidar görevde kalırsa herşey olabilir...

Syg
    Evet herşey olabilir.

Saygılar bizden.

Bu son gelişme nereye kadar taşır
    Nefesi eski zirve 32.48 e kadar yeter mi?
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

8. Dünkü olumsuzluk pompalayanlar nerede yön aşağı diyen nerede var mı bir sözleri acep??

Sayfa 348/369 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •