Sayfa 7/20 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
Arama sonucu : 157 madde; 49 - 56 arası.

Konu: CVKMD - CVK Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret AŞ

Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sn kwon3 şuana kadar 5.660.000 hisse eldeğistirdi bu durum neyi anlatıyor
    Dostum benım için hiçbirşey anlatmaz,ben şirketın hıkayesıne bakarım..!!!..zaten ağırlıklı işlemler bugun ki fıyattan gerçekleştı arzda malın çok buyuk kısmı ky ye verıldı..topluca verılen 1.800 bın cıvarı malın çoğunluğu satıldı,ceplerınden satmak ıçın ekstra lotta çıkaramayacaklarına gore..ben aldım beklerım..gerısı nasıp kısmet..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Kwon üstad Selam. 1.) Cvk için bir hedef fiyat var mi kafanda 2.) koza polyester ile aynı anda fırsat verdi. Koza polyester hakkında ne düşünüyorsun.. Değerlendirme yaparsan sevinirim.

Arkadaşlar siz bana bakmayın , ben yarın daha iyi senet bulursam satar giderim ,ancak şirkette potansiyel var gözüken o !!!siz kendi kararınızı kendınız verin , ben genelde kısa takılırım karımı yeterlı görürsem kaçarım ,ama Cvk dan elimde mutlaka bulundurmak istiyorum herhalukarda ,,hayırlısı herkes için !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Normalde sadece altın harıç diğer madenlerle ilgili bir şirket olsa pek ümitvar olmazdım ama altın hıkayesı şirketi hep diri tutacaktır , bu sermaye ve bu senet sayısı ile ben zamanla güzel bır fıyatlama yapabılecegıne inanıyorum!!!

5. Koza polyester için ne düşünüyorsun sayın kwon

6. Alfas Sdtr de değerli paylaşımlarını gördüm beğendim tarzını değerlendirmeni seviyorum bazıları başka yere çekse de ben sizin tarzını ve değerlendirilmesini beğeniyorum sayın kwon. Bu nedenle KOZA polyester için düşünceniz nedir ????

7. İlaveten Europower için düşünceniz ?

8. Kwon üstadım KOZA POLYESTER ve Europower için değerlendirme yapmaniz önemle ricam olur. !

Sayfa 7/20 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •