Sayfa 727/1005 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: Viop L

1. Pegasus'un daha fazla dayak yiyecek yeri kalmamış gibi. Orada da ciddi iskonto oluştu. Ulaştırmaların mevsimi de geliyor. Al yat THYAO-PGSUS

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Big abinden haber yok tatil mi yapıyor? paraları bir araya getirip sayamadı mı ?
    Paraları denkleştürememiştir yoksa şindiye kadar inşaata başlamış olmalıydı.
    Sağlık olsun dayucum sıkma canını geç olsun güç olmasın dileklerimi iletiyorum laf geçmişken boş geçmeyelim

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

işc bu tabanın altında heryerlerden su ustünde alınır eli mahkum bı yukarı yapcak seçime kadar..sonra yine güm emanuke...

4.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    mevzuu banka bilançoları değil, geçen hafta alınan hisse pozisyonları, bu pozisyonlanma bay kemalin kazanacağına dairdi, kaybedince satış yiyor.. ama bence bugün olmazsa en geç yarın dibi yapmış olurlar

iyi bilanço kağıtlara girmek için iyi gün bence,
    froto ve pgsus ve ttrak aldım açılış üstü

..ana poz olarak eregl
    Kapanışa doğru şoför atlamasinda böyle şeyleri de meşhurdur bist30 un

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,691
    uzun zamandan sonra perhizi bozdum ereğli aldım

tabandan koklatmadılar bile....

gerçi akşama bi posta daha sopalarlar

6. çalıştığımız bir firma artık ödemelerde merkez bankası değilde ykredi saat 11:00 döviz satış kuru geçerlidir diye mail atmış...

kendi kendini kadük bırakan bir merkez bankası...

kkm den para ödememek için 40 takla atıyorlar...

merkez bankası gösterge kuru artık geçersizdir...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. borsayı perşembe günü siyasi kaynaklı manipüle eden bay kemalin taraftarı olduğu şirketler Ekonomik sıkıntılar, bist için tamamen kumarhane statüsüne soktu kısa yoldan zengin olmak isteyenlerin uğrak yeri oluyor.
    Bu şirketler kendilerini iyiden apaçık belli ettiler bu saatten sonra işleri de zor borsada zor gibi..

8. Nasıl sadce konut desteklendiğinde piyasa kitlenmisse aynı olay şu anda kkm üzerinden olmaktadır. Para oraya yığıldı. Piyasanın açılması için kkm nin iptal olması gerekiyor. Fakat çok büyük dalgalanma olacağından yabancı yatırımcının dengelemek için piyasamiza girmesi gerekiyor. Ya bizimkiler ödun verecek bunlar borsa ve devlet kağıtlarına girecekler ve kkm çözülecek ya da petrol ve gaz çıkarmaya devam edeceğiz. Çıkış yok

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 727/1005 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •