Sayfa 174/254 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon
Arama sonucu : 2030 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Rj16 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1152489

17 milyon dolar Kap geldi hayırlı olsun. Pazartesi bugünü telafi eder inşallah.
    Nisan 14 den bu yana açıklanan 11 m.usd 18 m.usd ve bu gün 17 m.usd olmak üzere toplamda 46 m. dolar zaten 10 m.dolar altı işleri açıklamıyorlar şirketin maşallahı var. ytd.

2. 2. çeyreğe 46m $KAP ile gireceğiz. 12 günde 1 KAP daha gelse valla çok çok güzel olurda bu hali de çok iyi. Fason üretim yaptığımız için tek korkum var MARJ. Kasada hayvan gibi yatırım var, faaliyet raporuna göre de yeni yatırımlara yeltenme var ama bir sonuç yok. HAYIRLISI

3.  Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    2. çeyreğe 46m $KAP ile gireceğiz. 12 günde 1 KAP daha gelse valla çok çok güzel olurda bu hali de çok iyi. Fason üretim yaptığımız için tek korkum var MARJ. Kasada hayvan gibi yatırım var, faaliyet raporuna göre de yeni yatırımlara yeltenme var ama bir sonuç yok. HAYIRLISI
    Şirketin 10 Ocak 2023’ten beri bildirdiği 5 yeni iş ilişkisinin toplamı 64.700.000$ oldu. gçen yıl 2022 ciro 2.297 365, bu yıl 2023 te beklenen ciro 7.500,000 kar beklentisi 1.250 civarı yani baktığımızda işleri genel itibariyle dolar ile alıyor dolarda ufaktan hareket başladı bu gün 20 alışları vardı döviz bürosunun dolarda yüzde 20, 30 yükselişte kar rakamı artacaktır 2024 te ise neler olur Allah bilir normal şartlarda şirketin hızlı büyümesi artarak devam edeceğe benziyor,yatırım tavsiyesi değildir zarar oluşabilir.ytd.

4. Neden taban oldu sorusu önemli tabi adamlar teknik çalıştırıyor ve günlükçüleri çarpıyorlar diye düşünüyorum dökebildiği kadar dökecektir,yoksa bu hissenin daha iyi yerlere gidemiyeceği anlamına gelmez bence hafif sermayesiyle yapacağı yüksek ciro ve kar ile olası sermaye artırım beklentisiyle ilerleyen günlerde hep yüksek beklentiye sahip olacaktır. şahsi düşüncelerimdir yatırım tavsiyesi asla değildir zarar edebilirsiniz. ytd.

kap haberiyle taban olmasın yine. bu hisse iki tavan bir taban yapan sert hareket eden bir hisse.

uzuncu kar edene kadar tahtacı 4 tur atıp kar ediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Acemi1i Yazıyı Oku
    kap haberiyle taban olmasın yine. bu hisse iki tavan bir taban yapan sert hareket eden bir hisse.

uzuncu kar edene kadar tahtacı 4 tur atıp kar ediyor.
    Piyasada her şey olabilir ama sonsuz taban tavan olmaz konumuzun dışında bir şey dikkatimi çekti eski bakanlardan faruk çelik ak parti artvin milletvekili olarak tekrar seçildi ve bu akşam ekonomi bakanı mehmet şimşekle beraber akşam yemeği yedik diyerek facebook ta bir resimli ikiside neşeli halde bir paylaşımda bulundu bana bir mesaj gibi geldi yanılıyor olabilirim seçim sonucu reis lehine olursa mehmet şimşeki atarmı acaba? şahsi kanaatim ve önsezilerim olacak diyor olursa tablet söylemişti dersiniz olmazsa zırvalamış dersiniz böyle bir gelişme olursa seçim sonrası sanırım piyasalar açısından son derece güven verici olur hayırlısı olsun inşallah,sadece tahmindir buna göre alım satım yapmayınız zarar edebilirsiniz ytd.

7. Mehmet Şimşek e 1.5 ay önce Cumhurbaşkanı yardımcılığı teklif edilmişti. Böyle bir duyum almıştım.. Mehmet şimşek Londra da Katar devlet fonunun başında.. Böyle bir teklifi kabul edermi bilemiyorum ama ekonominin başına gelirse ..Piyasalar özelliklede borsaya büyük miktarda yabancı fonlar gelebilr.. Bakıp göreceğiz..

8. Alfas ın 15 nisan dan şu ana kadar 10 milyon doların üzerinde aldığı işlerin toplamı 46 milyon dolar..Haziran bitimine daha 50 gün var. Bu arada toplam 20 milyon dolarlık Kap gelse 2. altı ayı 1.6 milyar ciro ile kapatabilir.. Tabii 10 milyon doların altın ne kadar sipariş aldı onu bilemiyoruz..20 milyon dolarda orada aldı desek toplam 86 milyon dolar olabilir..buda yaklaşık 2 milyar cıvarı bir ciro demektir..Yani 6 aylıkr tl ve net karımız 600 milyon tl olabilir.. Bu benim yaklaşık beklentim..

Sayfa 174/254 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •