Sayfa 230/339 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by NeverGiveUp Yazıyı Oku
    Cw geçtiğimiz haftalarda adından çokça söz ettirirken; "uçacak, kaçacak"cıların yerini bir anda "düşecek" diyen bir tayfa devraldı gibi görünüyor.

Hisse eski popülaritesinden uzak. Ki bence yapılmak istenen de buydu. Amaçlarına ulaşmış gibi görünüyorlar. Fakat bence elinde tutmaya devam edenler adına böyle olması daha makul.. Zaman gösterecek bakalım hayırlısı olsun..
    172 yi bir türlü geçirtmediler...sebebini ben de anlayamadım...acaba almanyadaki fuardan bir çok şirket güzel işler ile dönerken bizde herhangi bir kap haberi düşmemesi mi ?? olumsuz etkiliyor bilemiyorum...son haftalarda kap düşmüyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    172 yi bir türlü geçirtmediler...sebebini ben de anlayamadım...acaba almanyadaki fuardan bir çok şirket güzel işler ile dönerken bizde herhangi bir kap haberi düşmemesi mi ?? olumsuz etkiliyor bilemiyorum...son haftalarda kap düşmüyor...

Bilmiyorum belki de öyledir. Diğer enerji tedarikçilerinden ihracata yönelik kap haberleri geldi mi onu da takip edemedim açıkçası.. Akfen mesela kötü gidiyordu o da yukarı yönlü eğilim göstermeye başladı biz yerimizde sayıyoruz.

174küsürlerde direç var sanırım.
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

3.  Alıntı Originally Posted by NeverGiveUp Yazıyı Oku
    Bilmiyorum belki de öyledir. Diğer enerji tedarikçilerinden ihracata yönelik kap haberleri geldi mi onu da takip edemedim açıkçası.. Akfen mesela kötü gidiyordu o da yukarı yönlü eğilim göstermeye başladı biz yerimizde sayıyoruz.

174küsürlerde direç var sanırım.
    O direnci aşmak güzel olacak ama inatla geçmiyor...iyi bir kap bizi o direnci kıracağı gibi bizi ta 200 lere kadar da taşıyabilecekti....şimdi tekrardan şirketi aradım telesekleter aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Geçen yıl gibi gesan getirisinin eline su dokemez patron bedava ya arz etmiş aynı getiri olmasada çeyreği olsa yeterdi bize çok reklamı var ama fiyat olarak vasat kaldı..

5. 100'lü rakamlarla halka arz olmanın kağıt üzerinde bir etkisi yok ama psikolojik olarak yatırımcıyı etkiliyor diye düşünüyorum. Yatırımcıda pahalı algısını oluşturuyor.
    Halbuki arz fiyatına yakın işlem görüyor.
    Henüz yenilebilir enerji hisselerinin 10'da 1'i kadar gitmedi.
    Bakılınca gayet iskontolu duruyor.
    YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Darktemplar Yazıyı Oku
    100'lü rakamlarla halka arz olmanın kağıt üzerinde bir etkisi yok ama psikolojik olarak yatırımcıyı etkiliyor diye düşünüyorum. Yatırımcıda pahalı algısını oluşturuyor.
    Halbuki arz fiyatına yakın işlem görüyor.
    Henüz yenilebilir enerji hisselerinin 10'da 1'i kadar gitmedi.
    Bakılınca gayet iskontolu duruyor.
    YTD
    Bedelsiz bunun için var zaten Hisse fiyatı ucuzlar... Hissenin bedelsiz potansiyeli yüksek... Normalde bedelsiz önemli bir şey değildir ama bizim ülkede finansal okuryazarlık dipte olduğu için tahta sahipleri kullanıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bedelsiz bunun için var zaten Hisse fiyatı ucuzlar... Hissenin bedelsiz potansiyeli yüksek... Normalde bedelsiz önemli bir şey değildir ama bizim ülkede finansal okuryazarlık dipte olduğu için tahta sahipleri kullanıyor...
    25 yıldır borsa ile uğraşırım yüksek bedelsiz sermaye artırımı nedeniyle giden hisseleri hiç anlamış değilim tamamen pisikolojik bir durum bence

8. Fazladan lotumuz oluyor, kısa sürede eski fiyatına gelir diye yorumlanıyor.
    Yani çokta haksız sayılmazlar. Birçok hisse yüksek bedelsizden sonra tekrar 3 haneleri gördü.

Sayfa 230/339 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •