Sayfa 38/320 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2558 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Bilanço açıklama tarihi 2 Ağustos

2. İsmen 1ağustos hacim bilgileri
    Bist 45.8
    Viop 7.72

Günlük komisyon geliri 15.36 milyon
    2. Çeyrek ortalaması 7.3 milyon

3.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Böyle takipteyim.
    [IMG][/IMG]
    Devam. 0,90 Dolardayız.

4.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Devam. 0,90 Dolardayız.
    Biraz önce abine yazdım nerelerdesin diye, tak çıktın karşıma

Trend pozitif, sürmeye devam edilmeli. Kar sonrası gevşeme olursa alım fırsatı olur benim bakış açımla. İkinci yarı yılda karlılık tırmanmaya devam edecek, bu çok net. Tahtayı bırakmazlar, iliğine kadar sömürürler. İşmen böyledir, pek bir severim

İlk hedef 1,10 usd.

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Biraz önce abine yazdım nerelerdesin diye, tak çıktın karşıma

Trend pozitif, sürmeye devam edilmeli. Kar sonrası gevşeme olursa alım fırsatı olur benim bakış açımla. İkinci yarı yılda karlılık tırmanmaya devam edecek, bu çok net. Tahtayı bırakmazlar, iliğine kadar sömürürler. İşmen böyledir, pek bir severim

İlk hedef 1,10 usd.
    Kalp kalbe karşıymış abi 3. Çeyrek çok iyi gidiyor maşallah

6. Birilerine fikir danışmak da zor bu memlekette.. Forum forum gezeceğim artık

Elimde olan paylardan SAYAS bugün VBTS kapsamına alındı. Yarın en iyi fiyattan satayım mı yoksa bilançoya kadar bekleyeyim mi? Ne dersiniz sayın İsoleyte ve sayın Müzikal? (Absürd bir soru olduğunun farkındayım, ama karar veremedim, ne yapayım? )

Daha önce bu kapsama alınanların bir kısmı yoluna (tırmanışa) devam etmiş.. Bir kısmı ertesi gün ya da 2 gün içinde çakılmış..

SAYAS geçmiş yıllarda aynı kapsama alındığı yılın birinde hiç tınmadan yoluna devam etmiş, diğerinde bir kaç günlük geri vites yapıp sonra yine yoluna devam etmiş..

İstatistikler böyle.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

7.  Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Birilerine fikir danışmak da zor bu memlekette.. Forum forum gezeceğim artık

Elimde olan paylardan SAYAS bugün VBTS kapsamına alındı. Yarın en iyi fiyattan satayım mı yoksa bilançoya kadar bekleyeyim mi? Ne dersiniz sayın İsoleyte ve sayın Müzikal? (Absürd bir soru olduğunun farkındayım, ama karar veremedim, ne yapayım? )

Daha önce bu kapsama alınanların bir kısmı yoluna (tırmanışa) devam etmiş.. Bir kısmı ertesi gün ya da 2 gün içinde çakılmış..

SAYAS geçmiş yıllarda aynı kapsama alındığı yılın birinde hiç tınmadan yoluna devam etmiş, diğerinde bir kaç günlük geri vites yapıp sonra yine yoluna devam etmiş..

İstatistikler böyle.
    Sayas beğendiğim bir firma. 2 yıldır takip ediyorum ama çok ufak olduğu için portföye bir türlü ekleyemedim. İş kolu hoşuma gidiyor. Ereğli başlığında tartışıyordunuz rüzgar güllerini. O işten oransal olarak en çok kaymak yiyecek firma bence sayastır. Geleceğini parlak görüyorum. Kapasitesini artırmaya yönelik yatırım yapmaya başlarsa portföyüme eklerim.

Özel durumundan ötürü fiyat ne olur bilemem ama uzun vadeli tutulur bence. Siz yine de bana bakmayın, zaten mutlaka araştırmasını yapmışsınızdır

Sevgiler.

8.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Kalp kalbe karşıymış abi 3. Çeyrek çok iyi gidiyor maşallah
    Aman nazar değmesin, rotamız kuzey

Sayfa 38/320 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz