Onemli Gunler Banner
Sayfa 61/413 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3301 madde; 481 - 488 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Altın yumurta mı o

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Altın yumurta mı o
    keşke öyle olsaydı! Değil.

3. Kurtuldum lanet hisseden!

4. endeks uçar sen kalırsın
    ereğli çıkar sen bakarsın
    endeks düşer sen çakılırsın
    ey kocaer sen ne ayaksın.

5. Keko kardeş, brlsm gibi bi hisse daha bul bize. KCAER cok sabır isteyen bir hisse, nefesimiz yetmez tutmaya.

6. ben sattım laneti gitti üstünden. Tahtacısı tam bir o.ç. yapacak bir şey yok. Zafer sabredenlerindir. Kaybettik!

7.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    https://simplywall.st/stocks/tr/mate...sirketi-shares

Yabancı site değerlendirmesi. KCAER in borcları iyi yönetemediği, kazancın büyük bir bölümünün nakitten kaynaklanmadıgı (döviz kuru etkisi) gibi iki olumsuz açıklama var. Bunun yanında olması gereken fiyatın %53 altında oldugu belirtiliyor.
    6 analist yorumuna göre şirketin gelecek 1-3 yılda performansının 6 üzerinden 2, 5yıllık performansının 6 üzerinden 3, finans ve borç yönetiminin 6 üzerinden 3, temettü veriminin 6 üerinden 2 olarak olumlu not aldığı gözükmekte.
    Kekko kardeş sen ne dersin bu işe? Ben detaylardan anlamam.
    Eserinin yüzde 53 aşağısında olması diğer varsayılan tüm olumsuzlukları siler bence..modernizasyon yatırımları oldu..bunlar bedava olmuyor...tam anlami ile yatırımları bityiginde (önümüzdeki 4 ayda bitecek) o vakit daha da rahatlar...katma değeri yüksek ürünlere yoğunlaşacak..sözleşmede yaptığı değişiklikler ile güzel işler yapmaya niyet ettiği belli oluyor..ben gelecek görüyorum ama bu aralar gerçekten de sabirlari çok çok zorluyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    Keko kardeş, brlsm gibi bi hisse daha bul bize. KCAER cok sabır isteyen bir hisse, nefesimiz yetmez tutmaya.
    Brlsmin değerini bilmek lazım..bence layiki ile tutulsa adamı ihya edebilecek....

Kocaerde de yenilenebilir enerji beklentisi var..yalnız bu beklenti henüz embriyo evresinde...şimdilik !! Bu beklenti görünür değil..şimdilik görünür olan yapacağı yatırımlardir.. JES santralinin maliyeti tahminlerime göre 2 milyar TL ye yakın olmalı (gerçi bunu şirkete sordum henüz bir cevap alamadım ..ileride bu netleşecek) bu maliyeti şirket gogusleyebilecek mi ?? Finansman yöntemi ne olacak ?? Bu konular bazı yatirimcilarda soru işareti bırakıyor olabilir...belki de bu yüzden istediğimiz performans sergileniyor olabilir...

Gerçi şirket finansal olarak çok güçlüyüz diyor...gönderdiği bilanço da gerçekten cok güzel..bundan sonra daha da güzelleşecek...piyasayı anlamak zor...en son cwene de bazı cekincelerim olmuştu,ben sattıktan sonra da hisse birvayda iki kat gitti..aynı şeylerin burada da tekrarlanmasından korkuyorum .
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 61/413 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •