Sayfa 871/1003 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 6,961 - 6,968 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Kkm veya vadeli oran alan var mı acaba

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    tl kmm için bir kaç bankayla görüştüm oranlar sabit %25.Sadece işbankası internet sitesinde 25.10 oran var.

Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Aynen.durumun en güzel özeti bu nokta.
    kafayı yiyecek millet , iş güç e bakan kimse yok , kafa rahat olsun diye kkm ye bağlayanlarda sisteme girecek , gerçek enf 100 % olduğu yerde bankalar 45 verse ne olacak , paranin yarısı buharlaşacak , döviz de durup öyle sirkelenmek daha iyi

3. Dün ddkm yapabilen oldu mu? Aslında en mantıklısı oydu.

4.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Dün ddkm yapabilen oldu mu? Aslında en mantıklısı oydu.
    Evet yaptım YapıKredi Ddkkm yüzde 4 prim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. On hesapta bugün dönüşü olan tl kkm yine on hesapta yeniledim 3 ay %25 oran dolar ve euro arasında gidip geldim ama dolar olarak yeniledim.Hscb premier hesabım var oraya taşıyacaktım müşteri temsilcisiyle görüştüm yeni kkm açmıyoruz eğer diğer bankada temdit hakkınız varsa ordan yenileyin dedi.Hayırlı olsun diyeyim.

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    On hesapta bugün dönüşü olan tl kkm yine on hesapta yeniledim 3 ay %25 oran dolar ve euro arasında gidip geldim ama dolar olarak yeniledim.Hscb premier hesabım var oraya taşıyacaktım müşteri temsilcisiyle görüştüm yeni kkm açmıyoruz eğer diğer bankada temdit hakkınız varsa ordan yenileyin dedi.Hayırlı olsun diyeyim.
    Türkçesi KKM veya DDKKM nin kar topu büyümesinin önünü kapadılar...Mevcutlardan da vazgeçen olursa topun verdiği hasar biraz daha azalmış olacak , fakat top çok büyük ve bunun maliyetini karşılamak için sürekli para basacaklar ve para artık iyice değersizleşecek...

Bu arada enflasyon karşısında da ciddi oranda alım gücü düşüyor........

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Türkçesi KKM veya DDKKM nin kar topu büyümesinin önünü kapadılar...Mevcutlardan da vazgeçen olursa topun verdiği hasar biraz daha azalmış olacak , fakat top çok büyük ve bunun maliyetini karşılamak için sürekli para basacaklar ve para artık iyice değersizleşecek...

Bu arada enflasyon karşısında da ciddi oranda alım gücü düşüyor........

vakıfbanka taşısam tl kkm yapıyorlar görüştüm sanırım hscb kendisi dışarıdan tl kkm için yeni müşteri kabul etmiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Evet yaptım YapıKredi Ddkkm yüzde 4 prim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yeni para mı temdit mi?

Sayfa 871/1003 İlkİlk ... 371771821861869870871872873881921971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz