Sayfa 26/569 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 4550 madde; 201 - 208 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Şimdi herkes damlar foruma

Alıntı Originally Posted by burak13 Yazıyı Oku
    Valla boş yapmazsanız sevinirim. Diyecek bişeyiniz varsa düzgün deyin. Yeni gelin görümcesi gibi laf çakmaya çalışıyorsunuz.
    İyi de burada araba puro pizza içki paylaşanlar bu durumda ne çalıyorlar onu anlatırmısın. Onlar boş yapmıyor ben mi yapıyorum. Hepiniz aynı süzgeçten geçmiş gibisiniz. Başkası geldimi yorum yaptımı hoşlanmıyorsunuz biraz daha ılımlı olun birleşerek çoğalın ayrıştırmayın

Dudu 17 den önce alınmaz dememişmiydi

4.  Alıntı Originally Posted by damdakikuş Yazıyı Oku
    İyi de burada araba puro pizza içki paylaşanlar bu durumda ne çalıyorlar onu anlatırmısın. Onlar boş yapmıyor ben mi yapıyorum. Hepiniz aynı süzgeçten geçmiş gibisiniz. Başkası geldimi yorum yaptımı hoşlanmıyorsunuz biraz daha ılımlı olun birleşerek çoğalın ayrıştırmayın
    Kaderde varsa süzülmek, neye yarar üzülmek

ytd

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Kaderde varsa süzülmek, neye yarar üzülmek

ytd
    Bak bu vatandaş boş yazmamış ima da yok dimi!

6.  Alıntı Originally Posted by damdakikuş Yazıyı Oku
    Yazma demedim. Anlaşılmıyor ne yazdığın. Puro pizza paylaşan hektaş sayesinde bunları yaşayacağını yıllardır söylüyor. Sen dün gelmişsin göndermeli göndermeli yazıyorsun. Patrick'i de biliyoruz. Hoşlanmadığım bişey yok. Yazdığın şeyi anlamadığımı belirtiyorum. Hemen alınmaya ne kadar müsaitmişsin. Yazdığının ne anlama geldiğini yazsan olay kapanacak. Net olmayı severim.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

7. Trrrrrakyali da geri gelmis yeni rumuz ile...

8. Tum kanatlilar ayni kisi bence

Sayfa 26/569 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •