Sayfa 93/136 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 737 - 744 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. Yarınlar yokmuş gibi sat citi..
    Bofa 898.000 lot
    Yfin 550.000 lot
    Qnb 894.000 lot
    Toplamda 2 milyon 350 Bin lot..

2.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Yarınlar yokmuş gibi sat citi..
    Bofa 898.000 lot
    Yfin 550.000 lot
    Qnb 894.000 lot
    Toplamda 2 milyon 350 Bin lot..
    bayağı satmışlar..ama buna rağmen hala pozitif durmamız çok güzel...malları bitince yukarıdan almak zorunda kalırlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bofa qnb ve yf baya mal sattı bugün, buna rağmen muhteşem kapattık bence. 40 üstü kalabilmek önemliydi psikolojik olarak diye düşünüyorum.

4. bu gün de güne güzel başladık..umuyorum ki artılılığı artar...bir çok enerji şirketi güzel primler yapmışlar...bu hava bizi de destekler...bu sıralarda gelebilecek bir güzel kap çok faydalı olacak...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu gün de güne güzel başladık..umuyorum ki artılılığı artar...bir çok enerji şirketi güzel primler yapmışlar...bu hava bizi de destekler...bu sıralarda gelebilecek bir güzel kap çok faydalı olacak...sabır sabır sabır...
    sayasla bırlıkte en ucuz enerjı sırketlerı bence bırlesım bugun asagı yukarı yapadursun guzel gunler yakın

6. Biraz oyalansın bakalım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Biraz oyalansın bakalım...
    destekleri kasten aşağı kırıyorlar...millet panik olup satsın diye...

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    destekleri kasten aşağı kırıyorlar...millet panik olup satsın diye...
    Son hareketleri bezdirici. Hızlı çıkışın bir soluklanması gerekiyor. Bu hissede çokta vur kaç mantığında insanlar mevcut. Ekurisi Orge çok daha dik duruyor. Saygılar.

Sayfa 93/136 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •