Sayfa 64/110 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon
Arama sonucu : 878 madde; 505 - 512 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    Cok sayida isten cikarmalar varmis firmada,eksi sozlukte yazilmis
    Sn Acemsah merhaba,
    Benimde dikkatimi çekti,UNICEF anlaşmasından hiç bahsetmedi,bu anlaşma ile ilgili problem varmış,?sizin bilginiz vardır.

2. Problem varmı? Olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Problem varmı? Olacak.
    Biraz önce yatırımcı ilişkileri Pelin hala görüştüm anlaşma ile ilgili negatif bir durum olmadığını söyledi, Sn Acemsah'da doğru bilgi vardır.

4.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Biraz önce yatırımcı ilişkileri Pelin hala görüştüm anlaşma ile ilgili negatif bir durum olmadığını söyledi, Sn Acemsah'da doğru bilgi vardır.
    Anlaşma yürürlüğe girdi.
    Müdürün tek baçına bu anlaşmadan bahsetmemesi normal, ancak ihracat potansiyelinden bahsetti.
    Galiba bu amerika pazarı bizim beklentimizden daha büyük bir şey.
    Sanırım yakında ihracatt iç pazara satışları gececek ve Bazı yurddışı bölgelerine tüm ürün gamı ile giriliyor.
    Mısırda bir üretim tesisi veya şirket satın alma ile arap ve afrika pazarında da güçlü bir oyuncu olunabilir gibi geliyor.

Artık bedelsize odaklandım bunun yakın vadede gelmesi gerek tabi yeniden değerlemede şart.

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Anlaşma yürürlüğe girdi.
    Müdürün tek baçına bu anlaşmadan bahsetmemesi normal, ancak ihracat potansiyelinden bahsetti.
    Galiba bu amerika pazarı bizim beklentimizden daha büyük bir şey.
    Sanırım yakında ihracatt iç pazara satışları gececek ve Bazı yurddışı bölgelerine tüm ürün gamı ile giriliyor.
    Mısırda bir üretim tesisi veya şirket satın alma ile arap ve afrika pazarında da güçlü bir oyuncu olunabilir gibi geliyor.

Artık bedelsize odaklandım bunun yakın vadede gelmesi gerek tabi yeniden değerlemede şart.

Bol kazançlar dilerim.
    Sn Acemsah tsk.
    Genel müdür bugünde 16.30'da APara kanalına konuk olacakmış bakalım bugün neler söyleyecek?

6. acemisah her sallandığında adel aşağıya gidiyor adelin en büyük engel sensin

7.  Alıntı Originally Posted by fzcan Yazıyı Oku
    Adel & Faber fabrikası Kocaeli'de dir

Sn acemşah,adelin İstanbulda deposu var mıdır?

Egerki İstanbulda deposu vb yok ve selden hiç etkilen me mış se bu Adele olumlu mu yansır?
    Fabrika depo bilgileri internet sayfasında mevcuttur.
    Sel avrupa yakasında oldu. Adel Tesisleri ise Gebzededir.
    2 Milyar Dolar

8.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Acemsah tsk.
    Genel müdür bugünde 16.30'da APara kanalına konuk olacakmış bakalım bugün neler söyleyecek?

Müdür herşeyi söyleyemiyor anladığım kadarıyla, ancak işte anlatmak istediklerinden bir potporiyi iki mesaj önce yazdım.
    Teknik anlamda soğuma tamamlandı 1035 rakamı önemli. Butayı aşarsa yeni bir global adel doğar fiyat anlamaında da.

Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

Sayfa 64/110 İlkİlk ... 1454626364656674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •