Sayfa 686/1001 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Viop LIV

1. Nilüferin Corona olması ilacı hasta etti gibim.

2. New York saat 08:01

Oradan haberler 1 saat sonra başlayabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. selocan aldim az bişey 54.70 günlük kapanışa

15 dk hoşuma gitti... ama dirençte gibi kırarsa diye aldım.. kırnca alamıyorum ben.. ytd.... )

yatırım tavsiyesi değildir ..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,262
     Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Geçen senenin mahsulü var abi 80 tele. Bu senenin mahsulü bende Kasım ayını bulur.

Amerikan, Ukrayna, İran, Bulgar, moldova nereye dönsen ceviz kuru baskilayip sınırları açmaları bizi vurdu.

nasıl hala var ? yarısını bana satmışdın
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

5. 3 tahta ile oyuna dahil oldum yakın stoploslu
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yok la tüp yok. Bugün dünya öpülen engelliler günüymüş unuttum sırayla öptüler beni gara oğlanlar. Allem benden hoşlanıyor bunlar
    Bi arkadaşla konuşurken, taaa fi tarihinde halka arz olmuş ama yıllardır yatırımcısını süründürmüş bi hisseden bahsetti ışıklar ambalajmış, şindiki adı değişik bişii oldu dedi unuttum enerji işine mi girmiş falan filan fişmekan derken.
    Duuuurrrrrrr dedim tereciye tere satılmaz, baaa hizzemi pazarlıyon açık konuş dedim. Yok la dedi bugünlerde hareketli pide parası çıkartırsın dedi. Haaa tamam üüüleyse dedim
    Ama şindi bulamıyom kodunu sormamışım

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by *bozkurt Yazıyı Oku
    bi arkadaşla konuşurken, taaa fi tarihinde halka arz olmuş ama yıllardır yatırımcısını süründürmüş bi hisseden bahsetti ışıklar ambalajmış, şindiki adı değişik bişii oldu dedi unuttum enerji işine mi girmiş falan filan fişmekan derken.
    Duuuurrrrrrr dedim tereciye tere satılmaz, baaa hizzemi pazarlıyon açık konuş dedim. Yok la dedi bugünlerde hareketli pide parası çıkartırsın dedi. Haaa tamam üüüleyse dedim
    ama şindi bulamıyom kodunu sormamışım
    ısıklar enerjı yapı hol.
    ıeyho
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8. Tav devre kesti.

Sayfa 686/1001 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •