Sayfa 424/1012 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Viop LV

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Pandemi sonrası servetini 2-3 katına çıkarmayan patron varsa, gitsin kumda oynasın.

Olan maaşlı vatandaşa ve küçük esnafa oldu. Çopu batmış, battığının farkında değil ama. Orta ve büyük boy şirketler %100 enf olan yerde %10 kredilerle iş yaptılar. Tarihin en büyük kaynak transferi yapıldı bu dönemde.
    aynen öyle büyük iş sahipleri servetlerine servet kattı. Enerjiyi subvansiyonlu kullandılar, krediyi bedavaya kullandılar, yatırım yaptılar teşvik aldılar, eleman aldılar teşvik aldılar. Sürekli aldılar. Hatta öyle firmalar varki vergiden gelen karları kar yazdıklarında net kar edebiliyorlar sadece.eximbank kredilerini alıp birkaç ay işletip milyonlarca dolar kar eden firmalar gördü bu gözler.
    dövizin stabil gittiği 2003-2011 arasında ihracatçımız batmış mı? batmamış. Şimdiki dertleri de muhtemelen kurun artmasından ziyade bize yine ucuz kredi açın, sürekli bedava kredi bulalım.
    Tekstilciye maalesef acıyamıyorum, inovasyonu olan, katma değerli bir sektör değil. hep dediğimiz nitelikli işler yapma dönüşümü yapmadıkça ihracatçı hep ağlar durur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2. petkim yine kudurmaya hazırlanıyor gibi, kıpır kıpır..
    23.50 kırarsa onu kimse tutamaz,
    sen bile tutamazsın, yıldızlar tutamaz

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    petkim yine kudurmaya hazırlanıyor gibi, kıpır kıpır..
    23.50 kırarsa onu kimse tutamaz,
    sen bile tutamazsın, yıldızlar tutamaz
    bugün yeşil kapatmazsa akşam yildizi gibi bir görüntü oluşuyor.

4. ben size dedim 3 hafta önce AYI geldi diye petkm konusunda siz dalga gecin )) bence endeks güvenli degil obo var mı ne
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Sabah satisla acilmasi daha iyi. Birazdan artIYa gecerler

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    satanlar sattı yeni alıcıların gelmesi lazım haftanın son bugün günü sönük geçer gibi geliyor bana.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Devlet tahvili sortlama enstrümanı var mı?

7.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    iso500 şirketlerinin favök marjı 20 yıllık en yükseğini açık ara yukarı kırdı, hayatlarında görmedikleri karları yazdılar son 2 senede ama ağlamaya devam, nasıl olsa müşterisi hazır
    Reis çok yüz veriyor bu adamlara. Faiz düşmanı ve reel sektör sevdalısı olduğu için her ağlayana meme veriyor. Millet de ağlamayana meme olmadığını bildiği için, boyuna ağlıyor.

Gerçi, reis betonculara bile hafiften çakmaya başladı, o bile uyanmaya başşladı sanki.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,840
    Dün FORMAYONUM tuttu...

Dediler ki saatliklerde OBO veya TERS CK var...

O zaman saatlik kapanış önemli tabiki...ve boyun çizgisini kırdı..Saatlik kapanışı bekledim.Baktım fiyat:8579(viob saat 16 bar kapanışı)

Tamam dedim ve full short çektim...sonra 17 barında kapanış boyun çizgici üzerine çıktı...fiyat 8734 oldu(saatlik kapanış)..kural gereği shortları kapattım....zarar muazzam...:-155 puan zarar var...

FORMASYON İŞİNDE YANLIŞ YAPTIĞIM NEDİR?

Ciddiyim...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 424/1012 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •