Sayfa 161/312 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2493 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KAREL - Karel Elektronik

1.  Alıntı Originally Posted by mico Yazıyı Oku
    Karel ve Plan-S nin IoT Teknolojileri için yaptığı iş birliği kap haberleri gelmeye başladığında hareketlilik artar.
    İş birliği haberi yayınlandıktan hemen sonra 28,82 ile devre kesiciye , daha sonra da 32 üstüne cıkmıştı. Hatta bu seviyelerden 800 bin lota yakın alımlar yapıldı.
    Kısa vadede en heyacan verici iş birliği bence bu. Zira orta uzun vadede fiyat beklentisi ve raporlar paylaşıldı.YTD.
    https://www.karel.com.tr/haberler/ka...i-icin-birligi

Haber ve Kap göndermezler bu arkadaşlar, sağdan soldan duyan olursa paylaşır ancak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...8b86a0b7c44a49

Alın size kap😂

Bizden para isteyip duruyor diyenlere; patronlar bedelli parası 270m onay gelmeden sermaye avansı olarak şirketin hesabına geçmişler. Şirkette hemen harcamış.

Hayırlısı bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by 4N1K1H Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...8b86a0b7c44a49

Alın size kap😂

Bizden para isteyip duruyor diyenlere; patronlar bedelli parası 270m onay gelmeden sermaye avansı olarak şirketin hesabına geçmişler. Şirkette hemen harcamış.

Hayırlısı bakalım
    Faaliyetlerle ilgili KAP'lar bekliyoruz, milyarlarca liralık hasılat var, 3-5 iş haberi gelse fena mı olur.
    Mühendis kardeşler para pul işlerinden pek anlamazlar ama dürüst ve işlerinde başarılılar, daha kaç zaman önce bedelli yapması gerekirken bedelsiz yaptılar.
    Dur bakalım bu çeyrek toparlanmış sağlam bir bilanço gelsin, bedelli onayı da gelsin ki önümüzü görelim.

4. Artık kulağını çekerim senin tahtac, iyice mkounu çıkardın, her Allah'ın günü kallavi düşüşler neyin nesi, eğer ki bilanço kötüyse ve önceden satıyorsan anladın sen.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Artık kulağını çekerim senin tahtac, iyice mkounu çıkardın, her Allah'ın günü kallavi düşüşler neyin nesi, eğer ki bilanço kötüyse ve önceden satıyorsan anladın sen.
    Sayın Bawer, Karel de son günlerdeki anlamsız baskıyı görünce ama özellikle endeks yüksek oranlı yeşilken hissenin itina ile negatif olmasını sağlama çabasını görünce, bilançonun gayet iyi geleceğine ilişkin tahminimin doğru olduğunu düşünmeye başladım, çok beklemeyiz zaten büyük ihtimalle yarın bilanço gelir bence, seans kapanınca mı olur yoksa seans öncesi/seans içinde mi olur bilemem ama yarından itibaren güzel günler göreceğimizi düşünüyorum.

Bu süreçte Karel de indirim kampanyası yapan ve indirimli fiyattan biraz daha Karel almamı sağlayan tahtacıya ayrıca teşekkür ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Hasan Kürşad Yazıyı Oku
    Sayın Bawer, Karel de son günlerdeki anlamsız baskıyı görünce ama özellikle endeks yüksek oranlı yeşilken hissenin itina ile negatif olmasını sağlama çabasını görünce, bilançonun gayet iyi geleceğine ilişkin tahminimin doğru olduğunu düşünmeye başladım, çok beklemeyiz zaten büyük ihtimalle yarın bilanço gelir bence, seans kapanınca mı olur yoksa seans öncesi/seans içinde mi olur bilemem ama yarından itibaren güzel günler göreceğimizi düşünüyorum.

Bu süreçte Karel de indirim kampanyası yapan ve indirimli fiyattan biraz daha Karel almamı sağlayan tahtacıya ayrıca teşekkür ediyorum.
    Bu çeyrekte geçmiş çeyrek zararları kapatıp az da bir kar yazarsa iyi olacak, finansman giderinde biraz azalmasıyla mümkün bence, bugün yarın gelir büyük olasılıkla. Bilanço öncesi bu kadar ısrarla düşmesi tuhaf geldi bana Hasan bey.

7. şirket borçlarını ödemek için bedelli yapıyor gelecek bedelli parasının yarısı vadesi gelmiş borçalara maaaş kıdem ödemelerine gitmiş
    demekki şirkette para yok sermaye avansı vermiş patronlar kredileri ve maaaş ödemeleri içn .bedelli yapınca geri alacak parasını yapacağı bedellide yatırma ayırdığı tutar bedelli tutarının 3/1 bile değil

8. Ama borcu da zaten yaptığı bu yeni yatırımlar, revizyonlar ve satın almalar sebebiyle var.
    Bir çeşit paradoks olmuş bu...😀

Sayfa 161/312 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •