Sayfa 19/25 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 145 - 152 arası.

Konu: KLSER - Kaleseramik, Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bilanço dipnotlarını, özellikle nakit akış tablosunu ve ilişkili taraftan alım-satımları-- dikkatle okumanızı öneririm...
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --ben negatif bakıyorum...bu yükselişi hak edecek bir bilanço göremiyorum maalesef...

--dolar

makyaj dökülmeye başlamış....

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku

makyaj dökülmeye başlamış....
    Kağıt bu endekste 2 günde neredeyse %10 yapmış dokuyor demişsin. Deprem konutları, kentsel dönüşüm devam ettiği müddetçe bu çizgiyi surdurur

--kuşlu sitede, bu kötü bilançoya muhteşem diye alkışlayan alkışlayana...
    --bu kadar cahillik ancak okumakla olur...

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

aradan geçen zamanda saatlik grafik üzerinde son durum bu şekildedir, .. bu çalışmada bütün yelpazeler baştan standarttır, bu şekilde aşağı doğru 4. yelpazedeyiz, ..yelpazeleri hisse düştükçe aşağıya ölçü dahilinde kaydırıp anlamlı yere gelince bırakır beklerim, sonuca göre hareket ederim

bunlardan sonuncusu yukarıda grafik üstünde, hisse yukarı gittikçede bunun tersi olur,..yukarıda grafikte son anlamlı yere göre mavi tutamaz ve fiyatlar maviyi aşağı geçerse bir aşağıda pembe yelpazeye büyük olasıkla gider,..

solda a mavi daire içine aldığım yer benim için tecrübelerime göre önemli ve anlamlı bir yer,...

bu çalışmalar teknik olduğundan temelciler bununla ilgilenmemeli dir, ..teknikçilerde bir düşünce olarak bakmalıdır, bu çalışmalar bir alım satımın konusu ve yatırım tavsiyesi değildir,..

burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

5. mesaj 143, 144 ve 148 den devamla,

hissede satış baskısının ortadan kalkacağı olasılıklar, grafik üzerinde yeşil oklarla işaretli yereler, ..geçilmesi halinde yeşil kutucuklu ''?'' işaretini hedefler, bunun dışında kalan diğer durumları değerlendirmek kişisel tercihlerdir,

not:yelpazeler ve başlangıcı saatlik grafik üzerinde bir indikatörden yararlanılarak çizilmiştir,

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 143, 144 ve 148 den devamla,

hissede satış baskısının ortadan kalkacağı olasılıklar, grafik üzerinde yeşil oklarla işaretli yereler, ..geçilmesi halinde yeşil kutucuklu ''?'' işaretini hedefler, bunun dışında kalan diğer durumları değerlendirmek kişisel tercihlerdir,

not:yelpazeler ve başlangıcı saatlik grafik üzerinde bir indikatörden yararlanılarak çizilmiştir,
    Öncelikle emeğinize sağlık, yeşil oklu satış baskısının kalkacağı yerler rakam olarak neye denk geliyor, paylaşabilir misiniz ?

7.  Alıntı Originally Posted by aliantiochrainbow Yazıyı Oku
    Öncelikle emeğinize sağlık, yeşil oklu satış baskısının kalkacağı yerler rakam olarak neye denk geliyor, paylaşabilir misiniz ?
    teşekkürler,
    grafik üzerinde grafiğin sol tarafında yine yeşil oklarla rakam olarakta işaretlemiştim ama sanırım dikkat etmediniz,.

mavi 75.75
    kırmızı 78.27,..

bunlar o saatin değerleridir, normalde bir sonraki saatin değerlerini vermem gerekir ama çok küçük fark eder ve bu fark önemsiz dir,..

8. Uyanıyor artık...

Sayfa 19/25 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •