Onemli Gunler Banner
Sayfa 348/1008 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Vıop LVI

1. 6 bin TL yeter bene.

Yarına yarın bakacug
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Kur korumalı TL mevduat ve katılma hesapları geçen hafta itibarıyla 3 trilyon 7,9 milyar TL'den 2 trilyon 921,7 milyar TL'ye geriledi. Son 10 haftadaki gerileme ise 447 milyar TL oldu.

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Sağol,Tşkler...
    Bu kadar iltifatı hak edecek ne yaptım ?

TR genel ortalaması ne ise, burada yazan çizende farklı değil.. Karşı olanda var, az da olsa yanımızda olanda..

Sana hediyem ise
    Hernan Diaz'dan bir alıntı...

Genel olarak zenginlik ve özel olarak Amerika'daki zenginlik hakkında keşfettiğim bir şey..
    Büyük servetler, etraflarındaki gerçekliği çarpıtma ve saptırma yeteneğine sahiptir..
    Dahası, gerçekliği kendi tasarımlarına göre hizalama,eğip bükme gücüne de sahiptirler..
    Aslında günümüzün en büyük lüks malının malikaneler ya da yatlar değil gerçekliğin ta kendisi olduğunu düşünüyorum..
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...88#post6620388

İltifat değil ,Arjantinli yazarın da vurguladığı gibi -gerçek
    ---
    Bildiğim bir yazar değil ,bi göz gezdirdim kitapları güzel ödülleri de var ..bilirsin ben kitap okumayı çok severim ,sağ ol hediyen vesilesi ile tanıştık ..kitaplarını alıp okuyacağım ..teşekkürler

Fakat merak ettim acaba bu yazarın malikanesi veya yat ı oldu mu hiç ?
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Bu yeni servis edilen habermi ?
    1-2 saat oldu sanırsam ...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

5. Psikopatsınız olm yazıyorum bunları tek tek, suyuniçinde kaldık diye bu kadarda şaapılmaz ki emlakcım paso üttün bugün maşallahın vardı, iyi günlerde harca

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    Özgür Özel
    @eczozgurozel
    Meclis Başkanı Sayın Numan Kurtulmuş tarafından yapılacağı bildirilen ve saat 17.00'de toplanması beklenen Danışma Kurulu toplantısının yapılmayacağını öğrendim.

Bu durumda dün gerçekleştirdiğimiz olağanüstü grup toplantısında aldığımız karar gereği, yargı krizi ve darbe girişimini gündemde tutmak amacıyla bugünden itibaren TBMM Genel Kurulu'nu terk etmeme eylemine başlıyoruz.
    Bu seetti, artı kapatirdi yoksa
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Psikopatsınız olm yazıyorum bunları tek tek, suyuniçinde kaldık diye bu kadarda şaapılmaz ki emlakcım paso üttün bugün maşallahın vardı, iyi günlerde harca
    sırayla bozkurt bu işler.. yarında sen bana yanlışla bi iki sallarsın

ödeşiriz beya..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,897
    31 Aralık 2022 bıst100: 5450 ve EREĞLİ:41

Aradan neredeyse bir yıl gececek..bıst100: 7800 ve EREGLİ: 37.50

endeks %50 yükselmiş..ama eregli-%5 düşmüş...

Enflasyona göre bile(%66) desek 66 olmalıydı...Külliyen zarar...Hani suyun içinde 100 lira olacaktı????
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 348/1008 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •