Sayfa 79/266 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2124 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Madem daha kötü günler bekliyorsunuz, o halde hissede ne duruyorsunuz....?

Ben "mezara kadar değil de pazara kadar ortağım" diyorum, fakat sizin üslubunuzu kullanmıyorum.

Ne diyecekti Özgür bey...?
    mesela ,
    "Alaton kardeşler Alvimedica'dan dolayı hisselerine haciz gelmişti... oradaki borçlarını kapamak için alhan holdingi tasfiye ediyorlar, buradan da borçlarını karşılayacak şekilde hisse satıyorlar.
    Dalia da çocuklarına hisse aktarmak için kırk takla atıyor, manevra yapıyor.." şeklinde mi konuşmalıydı?
    Hocam elbette böyle bir cevap vermez. Ama gereksiz cevaplara da gerek yok.

Şirketi profesyoneller yönetiyor. Ortakların satışı kendi kararlarıdır. Bitti gitti.

Adı KY olsa da yatırımcıların çoğu bir çok kavrama hakim. O yüzden aptal yerine koymaya gerek yok.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Madem daha kötü günler bekliyorsunuz, o halde hissede ne duruyorsunuz....?

Ben "mezara kadar değil de pazara kadar ortağım" diyorum, fakat sizin üslubunuzu kullanmıyorum.

Ne diyecekti Özgür bey...?
    mesela ,
    "Alaton kardeşler Alvimedica'dan dolayı hisselerine haciz gelmişti... oradaki borçlarını kapamak için alhan holdingi tasfiye ediyorlar, buradan da borçlarını karşılayacak şekilde hisse satıyorlar.
    Dalia da çocuklarına hisse aktarmak için kırk takla atıyor, manevra yapıyor.." şeklinde mi konuşmalıydı?
    "Beğenmiyor sat, güvenmiyorsan ne işin var". Sizin gibiler var mı hala? Bir tezi savunacaksanız şu argümanları kullanarak savunmayın. Dikkate alınmıyorsunuz.

Kendileri özellikle Dalia'nın neden sattığı ile ilgili yatırımcıyı doyuracak cevaplar vermeliydi.Bugün kendisinin yatırımcıya doyuracak cevaplar vermemesi, yatırım yapacak yenileri olumsuz etkiliyor. Buda doğal olarak beni de etkiliyor. Sizleri de etkilemesi lazım diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by omercelebi Yazıyı Oku
    "Beğenmiyor sat, güvenmiyorsan ne işin var". Sizin gibiler var mı hala? Bir tezi savunacaksanız şu argümanları kullanarak savunmayın. Dikkate alınmıyorsunuz.

Kendileri özellikle Dalia'nın neden sattığı ile ilgili yatırımcıyı doyuracak cevaplar vermeliydi.Bugün kendisinin yatırımcıya doyuracak cevaplar vermemesi, yatırım yapacak yenileri olumsuz etkiliyor. Buda doğal olarak beni de etkiliyor. Sizleri de etkilemesi lazım diye düşünüyorum.
    Boşuna yorma kendini. Kimse yoğurdum ekşi demez ekolünden nato mermer nato kafa çok var bu forumda. Anlatsan da anlamazlar, anlamak istemezler.

4. Tacirler yatırım videosundan herhangi bir bilgi beklentim yoktu, sırf özgürün vücud dilini görmek için izledim, son bölümde de kendini ele verdi zaten hareketleriyle.

Alarko ortaklarının kafa yapısını bilmesek inanacağız söylenenenlere. Bunların derdi şirketin halka açıklık oranını artırmak değil. Ortak satışıyla korku salıp halka açık hisselerdeki kendi oranlarını artırmak.

Allah sabır versin yatırımcısına.

5. Oluşturulan gürültüden etkilenme potansiyeli yüksek olan karakter yapısına sahip insanlara naçizane tavsiyem sosyal medya, forum vs tüm mecralardan uzak durun bir süre. Böyle yerlerde sizi öyle bir zehirlerler ki öldüğünüzü bile anlayamazsınız!
    Az insan çok huzur

6. Dalia garih in 4.5 milyon lot hisse satacam demesi ile 110 lu fiyatlardan lardan başlayan kusursuz firtina, bugun itibari ile biraz dindi sanki 101 li fiyatlarla..

fonlar çil yavrusu gibi dağıldı..

Dalia nin istediği bu muydu acaba,o bu kadar uyanik mi..

Simdi satış yapsa ki sanmiyorum,acayip cazip rakamlara iner hisse..
    Herkes e firsat olur..

7. Halka arz lara gireceğine millet,dalia garih in arz ettigi Alarko ya girer 90 ve aşağısı fiyatlarda..
    Bedavadan para kazandirir millete buralardan satarsa lotlarini..

Buna derin Alarko izin verir mi bilmem..

8. Genelde hisse satışı olacak daha da değer kaybedecek beklentisi mevcut.Günlükte kısa sürede kademelerde yüzbinlerce lotluk işlemleri görünce kafada deli sorular oluyor.Aynanın bir görünen yüzü var bir de gösterilmek istenen yüzü.

Sayfa 79/266 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •