Sayfa 93/135 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon
Arama sonucu : 1079 madde; 737 - 744 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

1. sayın HAYEK..

BEN,

tekçiyim ben fullun fulu ama sizin profilde önünde durdugunuz firma hissedarı iseniz...???

en azından rasyo yaparak lot sayınızı arttırabilirsiniz..

müthiş frekans müthiş uyum..

en azından böyle bir şansınız var..

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    şahsi araştırmalarım sonucu

bunlar

Bursa Büyükşehir Belediyeye hiçbir başvuru yapmamış 1/1000 imar izni için

bizde meclisten bugün yarın çıkar ,askı aşamasına geçer diye bekliyoruz !!!

anlayamadığım bu adamlar eylül de imar çalışmalarına başlıyoruz derken ? neyi kastetti

bu konuda farklı bilgiye sahip arkadaşlar varmıdır acaba ???

zaten 1 haziranda ki genel kurulda nilüfer belediyesinden görüş alındığını ifade etmişlerdi

kandırıldık mı yani ?

eğer öyle ise bizi uyaran sn. koray, sn. zeplin ve sn. basralıdan özür diliyorum.

imar konusunda cimer üzerinden spk ya yazı yazmayı planlıyorum ? yoksa yatırımcı ilişkileri birimi konuya ilişkin cevap vermiyor

asla yatırım tavsiyesi içermemektedir !!
    1/1.000 lik Uygulama İmar Planları ile Büyükşehir Belediyesinin (onay süreci hariç) hiç bir ilgisi yoktur. Planları Nilüfer Belediyesi yapacak, sonra askıya çıkacak, en son olarak Büyükşehir'e onaya gidecek. Genel Kurul'da size yanlış bilgi vermemişler yani. 1/1.000 lik planlar çoğunlukla istişare yolu ile halledilen işlerdendir. Zaman alır...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

öncelikli olarak pozisyonumu değiştirmediğimi

ve

şu şartlarda da değiştirmeyi planlamadığımı belirteyim.

miktarı belli olan

usd bazlı şirket bana göre oldukça makul ! sorun yok..

biz arsa ve proje ile başka bir fiyat gelişimi beklediğimizden dolayı planlarımızın dışına çıktı.

problem yok normal yatırım gibi değerlendiririz. bir gıda şirketi için makul seviyelerden işlem görüyor.

bu sebeple

sn. basralının ifade ettiği al-sat konusuna da uzağım şimdilik

belli bir seviyede verir geçeriz hiç olmadı

yatırım böyle bir şey maalesef ... sonuçta zararda değiliz maliyetlerimiz iyi

ayrıca

sn. hissedarxd sizin bu mailinizi incelemiştim ancak 1/1000 imar uygulaması yerel değil büyükşehir belediyesinden onaylandığı ve süreci sonra yerel belediyeye göndermesi nedeniyle anlamlı bulmamıştım. yoksa siz yazarsınız da dikkate almaz olurmuyuz ?

farklı bir gelişme olana kadar yine yazmamaya devam politikasına devam edeyim. ya da Poz. kapattığımda zamanı gelince yazarım.

4. Nilüfer Belediyesinde bu konu ile ilgilenen arkadaş ile bir kaç kez görüşmüşlüğüm / mesajlaşmışlığım oldu. Şeffaf bir yönetim. İmar planları ile her türlü soruyu Bilgi Edinme Kanunu mucibince yazılı olarak cevaplamak zorundalar. Bana ertesi gün dönüş yapmışlardı. Linki bir önceki mesajımda var dileyen arkadaşım son durumu öğrenebilir.

O zaman da yazmıştım. Bende, burada mesai harcamaya değecek kadar hisse yok tamamen amme hizmeti olarak değerlendiriniz sayın arkadaşlarım...

Saygı ve hürmetlerimle
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. İmar işleri derken kadastro işleri de olabilir. Sonuçta parseller birleşecek ya da ayrılacak. İnşaata uygun hale gelecek. Sonradan belediyeye gelebilir 1/1000 lik için. O da Nilüfer Belediyesi Encümen toplantısında görüşülür. Belediye sitesinde gündem ve toplantı kararları yayınlanıyor. Her ayın ilk çarşambasi toplantı oluyor galiba.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR, ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,124
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kandırıldık mı yani ?!

Enstrümanın akordunun bozulduğu yerr ...

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku
    "Çöpte altın buldumm" diye atlayanlarr!
    Umarım seneler sonra da aynı coşkuyu yaşarsınız

7.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    şahsi araştırmalarım sonucu

bunlar

Bursa Büyükşehir Belediyeye hiçbir başvuru yapmamış 1/1000 imar izni için

bizde meclisten bugün yarın çıkar ,askı aşamasına geçer diye bekliyoruz !!!

anlayamadığım bu adamlar eylül de imar çalışmalarına başlıyoruz derken ? neyi kastetti

bu konuda farklı bilgiye sahip arkadaşlar varmıdır acaba ???

zaten 1 haziranda ki genel kurulda nilüfer belediyesinden görüş alındığını ifade etmişlerdi

kandırıldık mı yani ?

eğer öyle ise bizi uyaran sn. koray, sn. zeplin ve sn. basralıdan özür diliyorum.

imar konusunda cimer üzerinden spk ya yazı yazmayı planlıyorum ? yoksa yatırımcı ilişkileri birimi konuya ilişkin cevap vermiyor

asla yatırım tavsiyesi içermemektedir !!
    estağfurullah özürlük bir durum yok sn. hayek

konuyla ilgili uzun süre muhatap bulamayacaksınız
    birine ulaştığınızda da size "hazırlık yapıyoruz" diyecekler

diğer taraftan
    2131 ve 838 nolu parseller (fabrikanın üzerindeki arazi 142,5 dönüm, 2013'de ticariye çevrildi, terkleri yapıldı) 1/5000

proje için lanse edilen toplam alan 226,5 dönüm
    kalan 84 dönüm şu anda tarla olarak geçiyor.

haa bunun hazırlanması 4-5 ay sürer mi !?
    o başka bir soru

ancak aynı konuyla ilgili AKFEN açıklamasının da olduğu değerlendirilmeli

8. Penguen de ekim-kasım 2023 ayları içinde 12.791.788 dolar tutarında yabancı alımı görünüyor.(değişim sütununda)
    sizler de de bu mevcut mu arkadaşlar.
    Kaynak:Yapı Kredi Yatırım Dünyam

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 93/135 İlkİlk ... 43839192939495103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •