Sayfa 204/388 ÝlkÝlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,625 - 1,632 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Ben þahsen yatýrým yaptýðým hisselerde fazla temel bakmam, zaten temeli güzel olmasa yatýrým yapmam özetle testere yapan bir dip oluþumu bekliyorum, þimdilik stopsuz bekliyorum beni stop edecek ciddi bir hareket görmedim. Büyük resme odaklanip dalgalarý es geçiyorum. Zaman ne gösterecek bakalým nasip

2. Eksik kaldý sanýrým yazým, teknik olarak dip oluþumunun sonunada gelmiþ de olabiliriz, hareketli ortamalarim yol gösterecektir, ara ara hissede kaldýðým süre içinde yazicam. Bu süreci hep beraber tecrübe edicez, çünkü bildiðiniz gibi tecrübe parasýný peþin olarak edindiðimiz bilgidir, bizde parasýný peþin verdik saygýlar iyi pazarlar

3.  Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Adamlar çok rahatlar; hiç aceleleri yok...Yükseliþlerin habere baðlý olmayacaðý da artýk netlik kazanmýþ vaziyette, bundan sonra yapýlacak iþ grafiði izlemek olacak herhalde...YTD
    Ne güzel, elimizde þahane bir grafik var diye bakýyor "aferim çocuklara iyi iþ çýkarýyorlar" diyorduk...Trend çizgisini bozan o bar neyin nesi arkadaþ, tahtayý 2 hafta daha ayný yerlerde tutup bu petrol haberini o zaman göndersen de þu prematüre görünümlü grafik ortaya çýkmasaydý kötü mü olurdu ? Grafik yapan paranýn da bir sorumluluðu vardýr piyasa oyuncularýna...Olmaz ki ! Eskiler bilir; grafikteki barlar onu çizen paranýn namusudur derlerdi. Bu yeni yetme Z kuþaðýnda bu tür ulvî deðerler yok ama...Net.

Þahsen bende (uzun vade anlamýnda) elle tutulur bir grafik kalmadý. Sayýn esozcan'dan bu konuda beklentim var açýkçasý...

Saygý ve hürmetlerimle
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Ben hala yönetimin,tahsisli lotlarýný enflasyona yedirmeyeceðini düþünüyorum.Bunun için,gerçek anlamda birþeyler yapmak ve fonlarý ikna etmek zorundalar.
    Fonlar venezuella haberine inanmadý ki,hisse geri geldi.

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Þahsen bende (uzun vade anlamýnda) elle tutulur bir grafik kalmadý. Sayýn esozcan'dan bu konuda beklentim var açýkçasý...
    Saygý ve hürmetlerimle
    Sn Hissedarxd, uzun vadeli iþlem yapanlarý yanýltmamak için yorum yapmayacaðým dedim ama, bu senede hem emek, hem de çok zaman ayýrdýnýz... bu yüzden size hayýr demek mümkün deðil..

Haziran 2023 te sarý 18.44 ile 28.00 arasýndaki yükseliþi, yeþil yatayda kalarak ve beyaz ile birleþmeyerek onaylamadý.. þimdi ýse kirli sarý tekrar leylak rengin yanýna geldi ve pembe ile arasýndaki mesafe daraldý.. buradan yapýlan olasý yukarý hareket ile barýn pembe üzerine çýkmasý ile yeþilin aþaðý çapraz atmasýna ve beyazla birleþmesine neden olabilir.. bu birleþme sonrasý genelde bir düzeltme beklenir ve sonra ise tekrar pembe üzerine bir çýkýþ söz konusu olabilir.. bu benim OLASI SENARYOM... gerçekleþecek diye bir kural yok.. leylak ve turkuaz rengin ayný deðerde olmasý ve sarý indikatöre yakýn olmasý bu olasýlýðý gündeme getiriyor.. ama borsanýn deðiþmeyen bir kuralý var '' para ne derse o olur.. kazancýnýz bol ve bereketli olsun..
    Saygý ve hürmetlerimle..

Son düzenleme : esozcan; 17-12-2023 saat: 20:48.
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Anlaþma yapýlan Tomlam þirketi Maturin denilen ülkenin Kuzeydoðusunda denize yakýn bir yerde yerleþik. KAPta geçen 4 bölgede toplam 171 kuyu ve doðalgaz sahalarýnýn nerelerde olduðu konusunda kendi sitesinde bile bir bilgi yok. Ama en azýndan þu an sorunlu olan ve Venezuelanýn hak iddia ettiði ve fakat halihazýrda Guyana tarafýndan yönetilen ve ülke nüfusunun 3 te 1 ine ev sahipliði yapan Essequibo bölgesinde olmadýðýný düþünebiliriz... Guyana askeri yönden Venezuelanýn 40 ta 1 i kuvvetinde ancak arkasýnda Amerika olduðu için,resmi dilide ingilizce bu arada, askeri anlamda bir operasyona kalkýþacaðýný düþünmem. Olsa olsa 2024 seçimleri öncesi milliyetçilik bayraðýný dalgalandýrýp saflarý sýkýlaþtýrma yapýlýyordur... Kendi açýmýzdan bakarsak, sitesinde petrol çýkarma ve petrol sahalarý,,lisans vs.ile ilgili en ufak bilgi olmamasýný yaptýrým ve ambargolardan dolayý bu sektörde geçici olarak faaliyet yürütmüyor olmalarýna baðlayabiliriz ancak Odaþ tarafýndan yerinde gidilip fizibilite çalýþmalarý yapýlýp gerekli projeksiyonlar çýkarýldýktan sonra KAP a bilgi atýlmýþ olmasý gerekir... Yaptýrýmlar kalkar kalkmaz 2 ay içinde kotarýlacak iþler deðil bunlar, Maduronun evvelki geliþlerinde hükümet destekli ve yönlendirmesi ile bu iþlere giriþildiðini þundan dolayý düþünebiliriz: Maduronun amerikayý ayýktýrmadan ambargoyu delip elindeki malý (altýný, kok kömürünü,ham petrolü vsvs) satmasý ,bizim de oradan gelecek altýn, petrol ve diðer emtialarla ekonomiye destek atmamýz gerektiði. 15 gün geçti,kaldý 45 gün. Bürokratik iþlemler bitip iþ CANTE'ye devredilip ivmelenme saðlandýðýna dair kaplar gelirse baþka bir temel/hikaye boyutuna geçer hisse... Bu ihtimal için bile beklemeye deðer bence. Borsada sabýr zordur,çok bekleyen hissedaþlar olduðunu okuyoruz... Bu kadar bekledikten sonra sabýrsýzlýða yenilip hisse yürürken arkadan bakmak daha bir kahýrlandýrýr yatýrýmcýyý... Sabredip kredilerini kapatarak borcu kalmayan ve faaliyet karý oluþturmaya baþlayan, AUF mekanizmasýnýn devre dýþý kalmasý ile karlýlýðýný artýracaðýný ve dahi temettü verme politikasýnýn önüne hiçbir þeyin geçmeyeceðini beyan eden yönetimi izlemek lazým bir müddet daha.

Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    Caroline çok yukarýda kaldý.. onu kýrmýzý bir bar ile aþaðý çekmesi lazým..
    kazancýnýz bol ve daim olsun..
    Kýrmýzý bar ve Caroline

buna gerçek Caroline

https://www.youtube.com/watch?v=Sk2yoOY8CTU
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8. 2024 ' te ne kadar bedelsiz potansiyeli var,mali analizi saðlam biri vardý,paylaþým yaparsa seviniriz.

Sayfa 204/388 ÝlkÝlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •