Sayfa 202/388 ÝlkÝlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,609 - 1,616 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    bu desteðin çalýþmasý halinde 18.25 ve 18.93 dirençleri var..
    18.22 dedi 18.25 demedi.. hafta sonuna girerken ben yine malsýz çulsuz kaldým.. haftaya yakýn takip devam edilecek... önümüzdeki hafta daha keyifli bir yükseliþ beklentim var.. Caroline çok yukarýda kaldý.. onu kýrmýzý bir bar ile aþaðý çekmesi lazým.. yada soluksuz yeþil bar ile 20.58 e çarpmasý lazým.. haftalýklarda bu güç yok.. izleyip göreceðiz..
    kazancýnýz bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2. Kendi adýma bende hisse ile nikahlandým gibi, satmak içimden gelmiyor. Daha önce pandemi zamaný Amerika Dow Jonestan Dallas'ta petrol/doðalgaz hissesi almýþtým. Hatýrý sayýlýr karý ve temettüyü aldým ama erken satarak çok büyük karý ve her 3 ayda bir verdiði 1000 usd temettüyü býrakarak kardan aþýrý zarar yazdým. Akabinde AKÇANSA aldým yine 150k karý görüp erken sattým, arkasýndan baktýðýmda 1 Tucson parasý kardan zarar býraktým yine. Ayný hatayý tekrar yapmamak üzere 55k lot ile CANTE'de 18 küsürlü rakamlardan pozisyon aldým. Doðru hissede olduðumu düþünüyorum ve filmin sonunu merak ediyorum. Petrol konusunu biraz daha ete kemiðe büründürüp üretime geçebilirse tarih yazar bu hisse. Allah herkese gönlüne göre versin inþallah.

3. Sabrýn sonu selamettir. Bu hissede þu anda olumsuz hiçbir þey yok. Ne olacaðýný bekleyip göreceðiz...

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Borsa tarihi böyle bir boyutta operasyonu (tahsisli) ilk defa gördü. Yine borsa tarihinde ilk defa bu derece absürt bir habere tepkisizlikle karþýlaþtýk. Daha önce de yazmýþtým bu hisse kesinlikle yüksek lisans tezi olacak bir süre sonra.

Adamlar çok rahatlar; hiç aceleleri yok...Yükseliþlerin habere baðlý olmayacaðý da artýk netlik kazanmýþ vaziyette, bundan sonra yapýlacak iþ grafiði izlemek olacak herhalde...YTD
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

4. Her þeyin hayýrlýsý. Borsalarda tabaný tavaný tahmin etmek için müneccim ekmeði yemek lazým. Bekleyip göreceðiz...

Alýntý Originally Posted by SedatSönmez Yazýyý Oku
    Kendi adýma bende hisse ile nikahlandým gibi, satmak içimden gelmiyor. Daha önce pandemi zamaný Amerika Dow Jonestan Dallas'ta petrol/doðalgaz hissesi almýþtým. Hatýrý sayýlýr karý ve temettüyü aldým ama erken satarak çok büyük karý ve her 3 ayda bir verdiði 1000 usd temettüyü býrakarak kardan aþýrý zarar yazdým. Akabinde AKÇANSA aldým yine 150k karý görüp erken sattým, arkasýndan baktýðýmda 1 Tucson parasý kardan zarar býraktým yine. Ayný hatayý tekrar yapmamak üzere 55k lot ile CANTE'de 18 küsürlü rakamlardan pozisyon aldým. Doðru hissede olduðumu düþünüyorum ve filmin sonunu merak ediyorum. Petrol konusunu biraz daha ete kemiðe büründürüp üretime geçebilirse tarih yazar bu hisse. Allah herkese gönlüne göre versin inþallah.
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

60 günün 2 haftasý gitti,,kaldý 1.5 ay,,,bakalým nasýl açýklamalar gelecek,,,þimdilik 17.50-22 aralýðýnda dalgalý hareket eden hissede,yapýlacak açýklamalar hissenin kaderini belirleyecek mi,,yaþayýp göreceðiz.
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

6.  Alýntý Originally Posted by SedatSönmez Yazýyý Oku
    Kendi adýma bende hisse ile nikahlandým gibi, satmak içimden gelmiyor..
    Bir ara oldukça hatýrý sayýlýr lot hissem vardý. Öyle böyle deðil, resmen manevra alaným kalmamýþtý. Petrol haberi imdadýma yetiþti de bir kýsmýný geçen ki yükseliþte sattým. Geride yazdýðým gibi þayet þu "olaðanüstü" genel kuruldan herhangi bir olaðandýþý þekil þemal çýkmazsa, 2024 yýlý temettüsü ile ilgili net bir açýklama gelmezse pozisyonumu kapatacaðým...Bu konuda netim...Ýhlas grubu da onlarca yýldýr "þunu yaptýk, bunu ettik" vs yalanlarýyla yatýrýmcýyý hissede tuttu hamal gibi taþýttý...Bu çember sakallýlara bir türlü güvenesim yok ancak þu ana kadar ne dedilerse de yaptýlar...Þu konuda yalan söylediler desem günaha girerim...Çok kararsýzým...Tamamen satmam illaki (en kötü) sembolik bir miktar sonsuza kadar kalacak...Bu konuda da netim... YTD
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

önümüzdeki haftanýn daha olumlu geçebileceðini yazdým.. bu sadece bir tahmin.. burada bir çok kiþi uzun vade iþlem yapýyor ben ise kýsa vede..uzun vade iþlem yapanlarýn yanliþ kararlar vermemesi adýna buradaki yorumlarýma ara veriyorum..bu arada sn Hissedarxd
    sanýrým mesaj kutunuz dolmuþ..
    cümlenizin kazancý bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

8.  Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    önümüzdeki haftanýn daha olumlu geçebileceðini yazdým.. bu sadece bir tahmin.. burada bir çok kiþi uzun vade iþlem yapýyor ben ise kýsa vede..uzun vade iþlem yapanlarýn yanliþ kararlar vermemesi adýna buradaki yorumlarýma ara veriyorum..bu arada sn Hissedarxd
    sanýrým mesaj kutunuz dolmuþ..
    cümlenizin kazancý bol ve daim olsun..
    Ýhtiyar grafik pozitife döndüðünde grafiklerinden bizi mahrum býrakma.

Sayfa 202/388 ÝlkÝlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •