Sayfa 50/1002 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
    Borsada alışları 69'a göre ayarladım72 kapanış yaptı,aradaki fark 3 bunda ne varki,zaten 3 puan düşmedimi bugün

Bu arada BoFA bu gün işlem yapmış mı? Ekranı olan bizi bir yeşillendirsin....

3.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Bunlardaki stopaj durumu nasıl bilen var mı.? GMSTR falan ...

31 Aralıktan önce alırsan ömür boyu satana kadar 0 sıfır stopaj oluyor.

144 TL lik değeri 142 TL den işlem görüyor. Gümüş dolar bazında değer kazanır kaybeder onu bilemem ama şu anki değerine göre gümüşü yaklaşık 23.9$ dan satın almış oluyorsun. 24.2$ kapatmıştı Cuma günü. Noelden sonra ne olur bilemeyiz. Ucuzluk kavramı son kapanış değerine göre yorumum.

http://www.gumustr.com/gumus-fonu-fon-bilgileri

Gösterge Net Aktif Değer
    25.12.2023 18:10:00
    143,7503 TL

GMSTR kapanış 142,05 TL

Stopaj bilgisi için:

Borsa yatırım fonlarının bazılarında gelir elde edilmesi durumunda stopaj doğacaktır. Stopaj oranı USDTR için %10 iken; 23.12.2020 – 31.12.2023 tarihleri arasında alınan GLDTR ve GMSTR borsa yatırım fonlarında stopaj uygulanmayacaktır. DJIST borsa yatırım fonunda ise herhangi bir tarih kısıtlaması olmadan, stopaj uygulanmamaktadır.

https://www.qnbfi.com/borsa-yatirim-fonu-islemleri

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu arada BoFA bu gün işlem yapmış mı? Ekranı olan bizi bir yeşillendirsin....
    Hayır tükkan kapalı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hayır tükkan kapalı
    Çok tşk...

Mesele anlaşıldı , BOFA piyasadan çekildiyse bizi evire çevire dikecek bu yerliler...

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Çok tşk...

Mesele anlaşıldı , BOFA piyasadan çekildiyse bizi evire çevire dikecek bu yerliler...
    borsanın faiz artışı bitti haberine ihtiyacı var ya da bol kgf li kredilere

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Çok tşk...

Son birkaç aydır bana sürekli tüyo veren, telefonda teknik analizle gibo naci gentçart çokaşırıhareketliortalama vs vs grafik çizen halka arzlarda şöyle kazandım böyle kazandım diye hava atıp akıl veren tüysüzlere denk geliyordum çay kahve içerken.

Pala onları üstüsüte koyup dikmeden bu iş bitmez. Önce dikilmesi lazım bir sürü tüysüzün. Sonra bakacağız. Pala ne derse ona göre.

Pala onlara margin call yaptırdı. Depresyonlar. Birisi arıyor...

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    borsanın faiz artışı bitti haberine ihtiyacı var ya da bol kgf li kredilere
    Bofa nın piyasadan çekilmesinin faizle alakası yok... Faiz olayının etkisi çok sınırlı...

Yarında dükkan kapalı olursa bu hafta çok zor geçecek...CDS leri de etkiler....

Sayfa 50/1002 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •