Sayfa 393/1006 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 3,137 - 3,144 arası.

Konu: Viop LVIII

Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Emekliler mi alıyor bugün hisseleri dün akşam aldıkları zamlarla ?

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Blomberg ht de emeklileri gaza getiriyor. Her 3 dakikada 1 temmuz ayında tüm emeklilerin artış oranı eşitlenecek diyerek algıya oynuyor. Emeklide bunu okudukça kredili olarak bile mala dalıyor. Nasıl olsa temmuzda bizde malı götüreceğiz şimdiden temmuzda bitecek yoncayı pardon maaşı koyacak yer bulamayacağız diyor borsaya saldırıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Sayın hazirun,
    Bankof aldığı malları ne yaptı? 5.5 milyarın % kaçını virmanladı?
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Onlar sürüne sürüne ise gidip 65 i görüp zorunlu emekli olur.
    Önümüzdeki yıl emekli olacaktım edkiden maaşımın %66 sı emekli aylığı alıyordum. Zaten oranı düşürmeye başlamışlardı.şu temmuzda emeklilere vermedikleri 8.000 tl oldumu 12.000 tl ocakta bizim emekli aylığıda şimdiki aylığın %53 üne geldi. 2 sene sonra %31 ine düşer.bizde 65 yaşa kadar kürek sallarız devlette.
    Adalet partinin sadece adında var kalkınmada
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    10,383
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Çin rejimi konutları gerekirse kendi alır......almaz ise asyadan kriz yayılır.......sorun bir yıldır devam ediyor....ev fiyatları tarihi diplerde çin de.....
    2008 deki kriz ABD'deki ipotekli konut mortgage hikayesiyle başlamış domino etkisiyle tüm dünya etkilenmişti
    Dünya büyümesinin 1/3 den fazlası Çin kaynaklı olmasından yola çıkarsak
    Sorunu biran önce çözseler iyi olur

5. https://www.hurriyet.com.tr/dunya/bi...lmali-42391991

Çin gerçekten dünyanın başına bela olucak,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Sayın hazirun,
    Dün nette 602 mln TL satmış sadece.

7.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Sayın hazirun,
    hepsi yabancı takasına gitti, 200+ milyon dolar

gerçi takas dataları son zaman biraz sağlıksız, zira açığa satış yasağı var, sana bana yasak açık ama bofa algoritması her tahtada her dakka satış yapabiliyor, resmen çifte satndart var.. o yüzden bissürü tahtada bofa eksi takas görünebiliyor ama sorun olmuyor nedense, bu sistemi nasıl sürdürüyorlar anlamak zor

8. Arabayı almayı erteledim. Akşam sabaha kadar 2,7 trilyonluk bütçe açığını nasıl kapatırız diye düşündüm durdum. Bu sene ki bütçe açığı 1,3 trilyon birde MB nün ödediği kkm parası onu da koydun mu %8,5 mu açık. Böyle açık olduğunda hep kriz olmuş. Totom yemedi. Cibildak tote şaka olmaz modunda hamamda. Anında şak diye ses gelir. Seçime kadar stabil gider. Sonrasında o açığı finanse edecek adımlar gelir. Adımlar ne olur diye düşündüm. Emlak otomotiv beyaz eşya telefon Telekom internet elektrik doğalgaz kazanç vergileri ÖTV stopaj nereden buldun gibi bir sürü vergi geldi aklıma. Hem yüksek faiz hem yüksek vergi hangi şirket altından kalkacak ki. İmkansız. Ha imkanı var kamuda zorunlu caydırıcı tasarruf kim takar onu bir de o tarafı var. Garantili ihaleler var deprem etkisi var. Nasıl bir çözüm bulurlar ama bana imkânsız gibi geliyor

Sayfa 393/1006 İlkİlk ... 293343383391392393394395403443493893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •