Sayfa 82/1015 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Viop LIX

1. Çok kafa yormaya değmez ki ben yormuyorum.. Mehmet Şimşek bıraksaydı o zaman canımı sıkardım...
    Karar açıklandığından beri Mehmet Şimşek in den Jp Morgan a , Morgan Stanley den Hsbc ye kadar herkes olumlu görüş bildirdi..Zaten bilinen bir durum olduğu belli. Metinler bile önden yazılmıştır... Demirtaş ın dan Hakan Kara ya bir sürü ciddi ekonomist olumlu demiş.
    Youtube da , Twitter da borsacılık oynayan, kendine faydası olmayan adamları mı dinleyeceğim.
    Şimdi bu durumlarda sıkıntı yapacak olan milyar dolar işlem yapan bu büyük kurumlar adamlar. Ben niye dertleneyim...Onlar dertlensin..

Pazartesi açılışına da çok takılmamak lazım.
    Pazartesi -salı tüm gün herkes bakar , isteyen mal mı alacak ,istemeyen malını mı satacak karar verir . Bitti gitti..

Haa bu arada onca karamsarın aksine olumlu açılışta olma ihtimali de var...Ama benim için sonrası önemli..
    Son düzenleme : emregunes; 04-02-2024 saat: 18:13.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Ben sipotta maldayım
    Bence olumlu bir durum yok ortada
    Ha yorgan yakacak bir durum da değil
    Durumu tek kelimede özetlesem sevimsiz derim
    O yüzden yatay negatif açılış beklemekteyim
    Mantıklı yorum olmuş benzer görüşteyim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    yaptığım hesaplama neticesinde önceki mb sürelerini üstsel ortalama standart sapma ve algoritmik değerler ile böldüm çarptım çıkan sonuç 3 yıl görevde kalır dedi.
    Bende hesapladım bende 8 ay çıktı ..formül aşağıda reiz

Yatay açmasın da ne halt ederse etsin. Artı açarsa longlari eksi açarsa cortlari kapatirim. Yatay açarsa apisir kalırım

5.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Yatay açmasın da ne halt ederse etsin. Artı açarsa longlari eksi açarsa cortlari kapatirim. Yatay açarsa apisir kalırım
    https://www.youtube.com/watch?v=dw1tmGFU0cw

Karacaköylü dilberlere selam söyle
    Hayat hoş gerisi boş

mb görevi bellidir. "fiyat istikrarı sağlamak"

bu fiyat istikrarı denen şeyde mb zurnanın son deliğidir. ona gelene kadar bir ton işin düzeltilmesi lazım.

ama işte tr insanı bir yetkili değişince her şeyin değişeceğini sanıyor. reisimiz de sapına kadar yerli ve milli olduğu çün öyle düşünüyor.

erdemir 60 yıllık firma ve değeri 5 milyar dolar civarı,

6 yılda 3,2 milyar dolar yatırım yapacağını açıkladı. buna isdemir iştirak yatırımları da dahil.

çok büyük bir yatırım kalemi. bir şirket için çok büyük finansman yükü.

kısada çok bir şey beklememek lazım. ama bu yatırımları hangi şirketlere ihale edecek?

1 tanesini bilen piyango kazanmış gibi olur.

8. Uyandım ekrana baktım hisseler zararda, sabahtan satmak lazımdı dedim, BBHT'yi açtım reklam oynuyor. Sonra baktım bugün pazar.

Normalde batıda millet "Thanks God It's Friday" diyor.

Bu haftasonu yabancılar çalışmış, yeni başkan da masasına oturmuş mesajını vermiş.

Pazartesi düşüş ile açılıp sonra toparlar diyordum bu fikrimi değiştirdim. Sabah kesin yeşil ile başlamalı. Verilen mesajlar cuma kapanışından daha iyi bir durumdayız şeklinde, bir kaç spekülatör cuma duyum aldı piyasayı düşürdü, pazartesi yabancılar alım yaptı diyecekler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 82/1015 İlkİlk ... 3272808182838492132182582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •