Sayfa 227/1004 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bizim meşhur kambur balinanın hikayesini bilirmisin
    Bir gün suyuniçinde yüzerken ağa takılmış
    O gün bu gündür kafada huni ilen dolaşıyor
    Bu arada benim robottan x12 ye aday bi hisse sinyali geldi, malın bi kısmı toplanmış olmalı şuan 3 lira ama sen alırsan 2 liraya düşürürler... A ile başlıyor E ile bitiyor
    Yaw sana bişey olmaz korkma solungaçlar var ..X12 yapacak diyolar bekle 3-5 sene biraz sabır

o dediğin kağıdı 1.67-74 aralığı kademeli alıp 2.47 den devrettim 3.17 ye kadar yürüdü sonra
    takibine al derim ..takip listemin 4. sırasında

2. Bakalım saat 15:00 sonrası neler olacak?

Satış baskısı azalmış gibi görünsede karşılama istenildiği kadar değil güçsüz ...

3.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Yaw sana bişey olmaz korkma solungaçlar var ..X12 yapacak diyolar bekle 3-5 sene biraz sabır

o dediğin kağıdı 1.67-74 aralığı kademeli alıp 2.47 den devrettim 3.17 ye kadar yürüdü sonra
    Bence onda mal varsa da sattı şu an akşam düşse de alsam planı yapıyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Yaw sana bişey olmaz korkma solungaçlar var ..X12 yapacak diye diyolar bekle 3-5 sene biraz sabır

Solungaçlarımın çıktığı doğrudur, suyuniçinde çok yahşi ve vahşi olabilürüm çünkü su hayattır
    20 gün önce dedim endekiste düzeltme olur deye, konu komşu tüm mahalleli olarak hazırlıklıydık o yüzden çok zaiyat almadık, zaten tüp gram gevşemedi
    Senin bntas gibi alıp ertesiki gün satamazsam diye korkuyorum

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Solungaçlarımın çıktığı doğrudur, suyuniçinde çok yahşi ve vahşi olabilürüm çünkü su hayattır
    20 gün önce dedim endekiste düzeltme olur deye, konu komşu tüm mahalleli olarak hazırlıklıydık o yüzden çok zaiyat almadık, zaten tüp gram gevşemedi
    Senin bntas gibi alıp ertesiki gün satamazsam diye korkuyorum
    benim Bntas ?? alıp sattığım kağıt değil

bahsettiğin AE de brütmü var ? o zaman aynı kağıttan bahsetmiyoruz

9891....................tekrar LONG..........................Pala para dağıtıyor........bugün kaç defa oldu iyi tırtıkladıım aptal speği......

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    9,624
    Valla biz burda bedavaya lak lak yaparken Tokatlı sağlı sollu zopalıyo palayı yine
    Bereketli olsun üstad
    Bozkurt gram annamıyo bu işten

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Valla biz burda bedavaya laka lak yaparken Tokatlı sağlı sollu zopalıyo palayı yine
    Bereketli olsun üstad
    Dayucum teşekkürler.......gerçekten aptal pala LONG oluyorum yukarıya çıkarıyor ....malı teslim ediyorum.......yaptığım bir şey yok aslında......bu dakikalarda areketler güzel oluyor......bol kazançlar
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Sayfa 227/1004 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •