Sayfa 19/783 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 6264 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Altın niye düşmüyor? Kreşçi Paşinyan nerede? Bir yorum yapsın bu Altın işine? Satalım mı? Alalım mı? 1800$ den küfeyi doldurduk Ekim 2023 ten. Dolar bazında %20 kar ettik. Ama bir şey değil bu daha başlangıç.

Amariga faizi arttırmak zorunda? Amariga da faizler çok düşük enflasyona göre. Altın bu gidişle 3000$ ı taban yapar seneye. 10 Yıllık FED bonosuna kimse talep göstermemiş. Banana Republic.

Ugly, Tailing US 10Y Auction Sees Lowest Foreign Demand Of 2024

https://www.forexfactory.com/news/12...lowest-foreign

2.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Altın niye düşmüyor? Kreşçi Paşinyan nerede? Bir yorum yapsın bu Altın işine? Satalım mı? Alalım mı?

Amariga faizi arttırmak zorunda? Amariga da faizler çok düşük enflasyona göre. Altın bu gidişle 3000$ ı taban yapar seneye. 10 Yıllık FED bonosuna kimse talep göstermemiş. Banana Republic.

Ugly, Tailing US 10Y Auction Sees Lowest Foreign Demand Of 2024

https://www.forexfactory.com/news/12...lowest-foreign
    Ben alıyorum tabi düşmeyecek.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ben alıyorum tabi düşmeyecek.

Paşinyan düşecek diyordu. 3000$ taban olacak bu gidişle. Amariga korkunç şekilde para basmaya devam ediyor. Banana Republic.

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Abi kıyma yüzde 12 yağlı. Böyle kıymayı kalite etten alabilirsin. Ankara şuan 500 civarı.
    https://istanbulticaretgazetesi.com/...viyeye-cikardi
    Aha burada canlı hayvan fiyatları 4 dolara yaklaşmış. Ama ABD de.
    Efendim ben de, kıymayı Et Balık Kurumundan almıyorum, istersem neredeyse kıymayı -0- yağlı bile çektirim Tavşanlı Ankaradan tabiki biraz daha ucuz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dolar başlığı diye geldim, kasaba gelmişim meğer.
    Demin de yanlışlıkla Bulgaristan oto pazarına girmiştim.
    Valla sık sık olmaya başladı sizin yanlış yerlere dalmanız, burası Nallı Kasabı dolar gayme topiği ise biraz üstte sağ tarafta.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hesaplarımız tutuyor kurdan dolayı 3-5 lira oynar, fakat ben kıymayı 470 gayme baz olarak aldım Tavşanlı fiyatı, 530 gaymede fark daha da uçar.
    Bizim belediye Ege-Et mağazalarında normal kıyma 330 yağsız kıyma 390 tlden satıyor.
    Bu ay emeklilere kırmızı ette %20 indirim başlattı. ( 4 kg ile sınırlı)Kuyruk var.

Çeyrek altın 4 bin küsur gayme olmuş düşüp bayılacaktım neredeyse, düğünlerde taktığım altınlar aklıma gelince.

İşin enteresan tarafı, ben de evlenecek kimse yok, kestirecek oğlan veya torunda yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bizim belediye Ege-Et mağazalarında normal kıyma 330 yağsız kıyma 390 tlden satıyor.
    Bu ay emeklilere kırmızı ette %20 indirim başlattı. ( 4 kg ile sınırlı)Kuyruk var.
    ABD hala çok ucuz kalıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 19/783 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •