Sayfa 700/1004 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: Viop LV

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Ekonomik göstergelerimiz gayet iyi' diyerek duyurdu: Çalışanlara ve emekliye yansıyacak!
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,224
     Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Çocuktum ..hayal mayal hatırlıyorum ilk seyretiğimde ciddi etkilenmiş bir süre kuşlara mesafeli davranmıştım

Martıları çok yakından gördünmü bilmiyorum ,bazen elimle besliyorum nerdeyse ufak yollu hindi kadarlar ..hançer gibi gagalarıyla yırtıcı avcı hayvanlar ,, yaralı güvercinleri öldürüp yediklerine şahit oldum
    Göründükleri kadar masum değiller ..tabii doğal seleksiyon doğanın kanunu böyle
    İstanbul'da 4 yıl çatı katında yaşadım.Bizim balkon ev kadardı.ev sadece 44 metrekare 25 metrekare balkon gibi.
    Martılar cevizleri atıp kırarlardı.
    Zaten şile'liyiz martıdan bol birşey yok bizim orda . Adana Yumurtalık veya Karataş'dan açıldığımızda sırti çekerken yakalamışlığıız bilem var

saygılar

not : Karaköy vapuruna binerdim hergün .Ben de elimle beslerdim. Nerdeyse elimden simiti alırlardı.
    Attığım simit karınlarını doyurduysa belki o gün 1-2 güvercin kurtarmış olabilirim .
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon düştükçe ekonomideki olumlu tablonun getirilerini çalışanlarımıza ve emeklilerimize daha iyi yansıtma imkanı bulacağız..

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    EKGYO da gel gel hele yapıp verdiler ele gibi

https://www.youtube.com/watch?v=p3dm2zrrA7c
    Hel Hele Verin Geline Deste Gül Verin Eline - Aysun Gültekin [Kerkük]
    Aslında çok ucuz bir hisse yıllardır süründürüp durdular ben bi ara 2 tale fiyatlarda iken bi aşk yaşayıp çıkmıştım, sabırlı olan için mikemmel ötesi bir hisse bence

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

skymd

yeniden yeniden çıkıyor.

poz artırdım.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

6. Burcu Kıratlı

Hareketin arkasında (azalan döviz rezervleri gibi) dolaşan bazı hikayeler olsa da, gerçek neden aslında teknik.

Genel TR 5Y CDS sözleşmesinin vadesi bugüne kadar Aralık 2028’di, bugünden itibaren Haziran 2029’a devredildi.

Dünkü tarihler arasında bu iki vade arasında 19 baz puan fark vardı, bu da bu sabahki ani artışı açıklıyor

#cds #bist100

jants.

%40 gitti.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak. Reklamsız resim yükle : UPLOAD IMAGE

uzayanları budadım..

karlarla marlb ekledim portföye.

Sayfa 700/1004 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •