Sayfa 880/1005 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,033 - 7,040 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    dayi. bu işleri bıraktım ben. niye beceremiyorum. yalan yok. ben bilidğim işi yapıyorum dayi. bildiğim iş ise başlıyoruz diyor paçaları sıvadık. bismillahirrahmanirrahim....
    Hayırlı olsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    5d
    *S&P Global, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti, görünümünü "pozitif" olarak korudu (Foreks Haber Anketi B+/Pozitif)
    FORMASYON AVCISI -53

3. AAA ya kadar gideriz artık..
    Tutmayın küçük enişteyi tadında

4. *S&P Global, Türkiye'nin kredi notunu "B"den "B+"ya yükseltti, görünümünü "pozitif" olarak korudu (Foreks Haber Anketi B+/Pozitif)
    *S&P Global: Türkiye'deki yerel seçimlerin ardından dış dengelenmenin de etkisiyle para, maliye ve gelirler politikası arasındaki koordinasyonun iyileşeceğini düşünüyoruz
    *S&P Global: Önümüzdeki iki yıl içinde portföy girişlerinin artacağını ve cari açıkların daralmasını, enflasyon ve dolarizasyonun azalmasını öngörüyoruz
    *S&P Global: Merkez Bankası Türk lirasındaki değer kaybını sınırlandırdığı için ilerleme yavaş ve rezerv birikimi ılımlı olacak
    *S&P Global: (Olumlu Senaryo) Politika yapıcılar, cari açığın daralması ve dolarizasyonun tersine dönmesi ortamında enflasyonu düşürmeyi ve liraya olan güveni yeniden tesis etmeyi başarabilirse, Türkiye'nin ülke notunu yükseltebiliriz
    *S&P Global: (Olumsuz Senaryo) Potansiyel olarak para birimindeki değer kaybının azalmaması ve enflasyonla mücadele politikalarının tersine çevrilmesiyle bağlantılı olarak, Türkiye'nin finansal istikrarı veya daha geniş anlamda kamu maliyesi üzerindeki baskılar yoğunlaşırsa, görünümü "durağan"a çevirebiliriz
    *S&P Global, 2024 ve 2025 yıllarında yüzde 3,0 büyüme bekliyor
    *S&P Global, tüketici fiyatlarının bu yıl %55,8, gelecek yıl %27,3 olmasını bekliyor

5. Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    6d
    *S&P Global, tüketici fiyatlarının bu yıl %55,8, gelecek yıl %27,3 olmasını bekliyor

Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    8d
    *S&P Global: (Olumlu Senaryo) Politika yapıcılar, cari açığın daralması ve dolarizasyonun tersine dönmesi ortamında enflasyonu düşürmeyi ve liraya olan güveni yeniden tesis etmeyi başarabilirse, Türkiye'nin ülke notunu yükseltebiliriz

Foreks Haber
    @ForeksTurkey
    ·
    10d
    *S&P Global: Merkez Bankası Türk lirasındaki değer kaybını sınırlandırdığı için ilerleme yavaş ve rezerv birikimi ılımlı olacak
    FORMASYON AVCISI -53

6. Haziran da gri listeyi de getirsinler... O zamana kadar da bereketli yabancilarimiz mallanirlar falan derken momentumla Mehmet abi nin cycle ı yakalanırsa oldu mu sana 10 dolar... Ben 5 te kaçarım o ayrı

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. memed sp not artırmıyacak diyemi geldin
    FORMASYON AVCISI -53

8. Ebru Usta
    @eustaeu
    ·
    14d
    S&P, Türkiye nin kredi notunu, beklendiği gibi, B den B+ ya yükseltti.

Kurum, Pozitif olan görünümü korudu.

Böylece Türkiye, S&P ve Fitch için yatırım yapılabilir seviyenin 4 kademe, Moody için 6 kademe altında. Hepsinde görünüm Pozitif.

https://x.com/eustaeu/status/1786492296596176953

Sayfa 880/1005 İlkİlk ... 380780830870878879880881882890930980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •