Sayfa 81/406 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon
Arama sonucu : 3247 madde; 641 - 648 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    bu muhabbetten bunumu anladınkörler sahırlar birbirini ağırlar formasyonuna devam
    kolay gelsin
    Hisse aldık battık niye üstüme geliyorsunuz, gundi abi ile karakemal abi müthiş pazarladı, kabullenin artık

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bozkurt lafımız sana değil...

senin iyi niyetinden şüphem yok...

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2. kozaldaki yapılan 600 milyonluk eğitime destek adı altında şirketin boşaltılmasından yabancılar rahatsız olmuş...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    kozaldaki yapılan 600 milyonluk eğitime destek adı altında şirketin boşaltılmasından yabancılar rahatsız olmuş...
    Ben oldum olası prensip olarak bademden uzak duruyorum hatta. Yükseleceğini bildiğim halde Telekom bile almadım. Ama söyledim gideceğini bu konuda forumdan arkadaşlar var. Ama ben derya olacağını bilsem akp döneminde badem almam.

4. Bundan sonra aç köpeklerin tek karnını doyuracağı yer badem iştirakleri o kadar büyük belediye gitti keltoş para vermiyor o kadar köpek aç mı kalsın. Köpekten kastım dört ayaklılar değil onları tenzih ederim onlar dostlarımız. Ben iki ayaklı köpeklerden bahsediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hisse aldık battık niye üstüme geliyorsunuz, gundi abi ile karakemal abi müthiş pazarladı, kabullenin artık
    batmazsın zaman kaybın olur oraya koyduğun parayı başka tahtada değerlendirip kazanç sağlayabilirdin .
    bozkurt biz seni severiz en kısa zamanda pet-koş-un koşsun diyecemde sahipleri sıkıntılı
    FORMASYON AVCISI -53

6. [QUOTE=Ayasofya 2005;6805880]Bundan sonra aç köpeklerin tek karnını doyuracağı yer badem iştirakleri o kadar büyük belediye gitti keltoş para vermiyor o kadar köpek aç mı kalsın. Köpekten kastım dört ayaklılar değil onları tenzih ederim onlar dostlarımız. Ben iki ayaklı köpeklerden

Bende badem gillerden kazaniyom, şimdi o sıfata beni niye sokuyon Salih abi!!
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    psikoloji ve aldığın ilacın vücutta bağışıklık kazanıp işe yaramaması bu piyasada en korktuğum şey.
    Bugun onun imtihanı olacak 240 dk graflarda pıst 100 12-16 barları dikkatle takip edilmeli hastanın durumu için
    12 barına yaklaştıkça aşağı vermeye başladı
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dayı kusurama bakma,

Sana değildi yazdığım, geçenlerde sattım dedin bilemedim
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 81/406 İlkİlk ... 3171798081828391131181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •