Sayfa 531/552 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon
Arama sonucu : 4410 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: DEVA - Deva Holding

1.  Alıntı Originally Posted by y0f0b0 Yazıyı Oku
    Sevgili kafasinagoreyazan,
    Doğrudur, dediğiniz gibi tahminim 1 milyar altı bir kar beklenti vardı. Özellikle 1 önceki gün portföyümde olan tez ol hissesinin açıkladığı maliyeye verdiği bilanco ile spk ya gönderdiği bilanco kârı arasındaki fark beni bu TAHMIN i yapmaya itmiştir. Umarım herkes için bol kazançlı bir süreç olur.
    Bu arada büyük cogunlugun tahmini gs in feneri yeneceği yönündeydi, ancak bu guzel 19 mayıs gününde Tüm FB lileri kutluyorum.
    HABABAM GUM GÜM GÜM
    Yanlışmı anladım tezolun em etkilenmesine bakıp devanın bilançosunu tahmin edip onuda burayamı yazdınız ve nette 2 milyar lık bir hatalı tahmin yazdınız peki sizin hiçbir ekonomik veriye dayanmayan tezolda oldu bundada olur diye yaptığınız tahmin birilerinin hatalı karar vermesine zarar etmesine sebep olduysa vicdanen hiç mi rahatsız olamadınız bir konu hakkında bilginiz yoksa yazmazsın biri size sorarsa bilmiyorum dersiniz ne gerek vardı bunları buraya yazmaya hadi bi hata yaptın 2 milyar hatalı tahmin yaptınız bunun üzerine hala gelmiş burada faliyet karı falan diyorsun em siz bir dönemle em li ödememi kıyaslayıp çıkarım yapıyorsunuz oysa çok basit bir yöntemli em etkisiz faliyet karı 800 milyon geldiğini görebilirsiniz ona bile bakmıyorsunuz

2.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    Yanlışmı anladım tezolun em etkilenmesine bakıp devanın bilançosunu tahmin edip onuda burayamı yazdınız ve nette 2 milyar lık bir hatalı tahmin yazdınız peki sizin hiçbir ekonomik veriye dayanmayan tezolda oldu bundada olur diye yaptığınız tahmin birilerinin hatalı karar vermesine zarar etmesine sebep olduysa vicdanen hiç mi rahatsız olamadınız bir konu hakkında bilginiz yoksa yazmazsın biri size sorarsa bilmiyorum dersiniz ne gerek vardı bunları buraya yazmaya hadi bi hata yaptın 2 milyar hatalı tahmin yaptınız bunun üzerine hala gelmiş burada faliyet karı falan diyorsun em siz bir dönemle em li ödememi kıyaslayıp çıkarım yapıyorsunuz oysa çok basit bir yöntemli em etkisiz faliyet karı 800 milyon geldiğini görebilirsiniz ona bile bakmıyorsunuz
    Sayın kafasinagoreyazan ,
    Niye bu kadar uzattiginizi anlamamakla beraber ;
    Ağustos 2023 yılından beri nerede ise aynı fiyatta olan bir hisse de, olumlu yazan arkadaşlar yuzunden hisseye giren arkadaslar donup sizlere beni zarar ettirdiniz yada vicdanen hic mi rahatsiz olmadiniz diyorlarmi?
    Burada herkes FIKIRLERINI beyan ediyorlar.
    1988 yıllında universite 2. senemde, imkb nin salı pazarındaki yeriden beri bu piyasa olan biri olarak izin verinde kendi fikirlerimi yazabileyim,
    Bundan sonra yazdıklarınıza cevap vermeyeceğimi ileterek herkese iyi akşamlar diliyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by y0f0b0 Yazıyı Oku
    Sayın kafasinagoreyazan ,
    Niye bu kadar uzattiginizi anlamamakla beraber ;
    Ağustos 2023 yılından beri nerede ise aynı fiyatta olan bir hisse de, olumlu yazan arkadaşlar yuzunden hisseye giren arkadaslar donup sizlere beni zarar ettirdiniz yada vicdanen hic mi rahatsiz olmadiniz diyorlarmi?
    Burada herkes FIKIRLERINI beyan ediyorlar.
    1988 yıllında universite 2. senemde, imkb nin salı pazarındaki yeriden beri bu piyasa olan biri olarak izin verinde kendi fikirlerimi yazabileyim,
    Bundan sonra yazdıklarınıza cevap vermeyeceğimi ileterek herkese iyi akşamlar diliyorum.
    Konu olumlu yada olumsuz yazması değil tezol em den negatif etkilendi Buda 1 milyar düşer negatif etkilenir mantığıyla ve benzer örneklerle birbirlerinin gelip burada sürekli akıl ve mantıkla sınırlarını zorlayacak tuhaf yorumlar yapması yoksa tabiki herkes yorum yapıyor

4. Gözlerime inanamıyorum, tavandan eşleşme oluyor şu an. Tavan açacak gibi inş, tarihi bir ana şahitlik ediyoruz şu an!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. endeks için küçük deva içi büyük bir hareket. yılların devacısıyım tavan görmek nasip oldu hemde 2 milyon tavanda bekleyenle.

6. piyasa bu sefer bilançonun hakkını verecek gibi görünüyor çarşambaya kadar güç kaybetmez isek çarşambada geçici vergi gelecek 1. çeyrekler devanın güçlü olduğu çeyrektir iyi gelecek bir 1. çeyrek güçlü gelen 2023 mali tablonun teyidi olacaktır güçlü bir hafta geçirebiliriz.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Gözlerime inanamıyorum, tavandan eşleşme oluyor şu an. Tavan açacak gibi inş, tarihi bir ana şahitlik ediyoruz şu an!
    Twitter da en son şöyle yazdım

“Ama umtuyaz vaa†�� ne zaman bilanço iyi desek, harika desek bu imtiyaz varcılar peydah olurdu. Sanki yeni yazılmış, var biliyoruz, ondan iskontolu fiyatlanıyor zaten. En çok da bu tayfa İçin sevindim. Buradan gitse 150 olsa kimsenin aklına gelmez imtiyaz.

Bu hep hüstad lar yüzünden, koyun gibi, herkes birilerinin peşinden gidiyor, ezberlenmiş 2-3 cümle, hep aynı terane.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8.  Alıntı Originally Posted by KAFASINAGÖREYAZAN Yazıyı Oku
    piyasa bu sefer bilançonun hakkını verecek gibi görünüyor çarşambaya kadar güç kaybetmez isek çarşambada geçici vergi gelecek 1. çeyrekler devanın güçlü olduğu çeyrektir iyi gelecek bir 1. çeyrek güçlü gelen 2023 mali tablonun teyidi olacaktır güçlü bir hafta geçirebiliriz.
    1. çeyrek bilançonun ilan tarihi ne olur bir görüşünüz var mı? Teşekkürler.

Sayfa 531/552 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •