Sayfa 210/503 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 4020 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: Viop LVII

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    benide alın loooo konum atayımmı
    üç zerhoş kaza yaparız .... ayık biri lazım.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bizim reyiz kendi halkından bi haber..

anlaşılan dış işlerindende bi haber. iran reyizinin ölümünü eniştesinden öğrenmüş olabülü

İranda yüzlerce solcunun idamındqn sorumlu hukuk mezunu olmayan savcılar kurulu üyesi. Eli kqnlı cellat
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    amerigaynan avrupalı birleşip bize en az 700 senelik kazığı güzel bi geçirdiler.

sittin sene gitmeyecekler onlar.

para için neler yapmadık beee... yaparsa akape yapar.

Neden gitsinler ki ? Kardeşimiz onlar bizim.
    Hem de onlar olmadan çobanlık yapacak, sanayide felan çalışacak adam da yokmuş 80 milyon ülkede...100 yıldır bu işleri onlar yaptı ülkemizde..
    Üresinler bence daha da ..Tam üreyemeyen sadece 5 çocuk doğurablen Suriye li kardeşlerimize de 6. ve 7. Çocuk için tüp bebek tedavisi yaparız..Benim vergilerim helal olsun...

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    İranda yüzlerce solcunun idamındqn sorumlu hukuk mezunu olmayan savcılar kurulu üyesi. Eli kqnlı cellat
    iranı iranlılarda romalılarda anlayamıyorki awalinyum biz mi anlıcaz.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    üç zerhoş kaza yaparız .... ayık biri lazım.
    siz beni bi alında, 4. ye bakacaz

başgan İRAN içişleri meselelerini bi bitirsin, onu alırız... bayram arefesi içmez o

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Conflict
    @ConflictTR
    ·
    3s
    �� Gazze'de İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin ölümüne sevinen Filistinliler tatlı dağıttı.

https://x.com/ConflictTR/status/1792564298998235523

tokatlı karar verin artık tatlı dağıtıyorlar
    sindo arapça ne dediğini anladın mı....?anlamadığın kesin....
    dışarı çıktım geldim....senin bu görüntüleri üç defa dinledim....Gazzenin intikamını alacaz.....deniyor.....suriye devlet başkanına tepkilerini dile getiriyorlar....devlet başkanlarına araplar reis diyor....iran cumhurbaşkanı Reisi ile ilgisi yok....

7. Sayın ABKA sen başkalarının mesajlarını bu kadar dikkatli takip ettiğin kadar kendi mesajlarını da sonradan okuyup kendini şöyle bir değerlendiriyormusun?

Bence Bulut'a bayağı haksızlık ediyorsunuz burada. Bir çok kişi de kişisel tartışmalar olmasın diye bu konulara girmiyor. Bu da bilgilerinize.

Bence konu bu işse Bulut bayağı kitabın ortasından konuşuyor. Herkese iyi akşamlar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

şu var medya günümüzün sihirbazı.....insanları çok kolay manüple edebiliyorlar.....Arapça ikinci ana dilim.... kimse demesin ki nereden çıkardın bu videonun yalan olduğunu......videoyu gayet iyi dinledim.... videonun son cümlesin de oynanma var gibi.....birde şu var sünni kesim ile sia arasında tarihi bir düşmanlık var....

Sayfa 210/503 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •