Sayfa 286/803 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 6421 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: Viop LVII

1. Epik bi şekilde her gün para dağıtıyorlar, paraları koyucak yer bulamıyok mınakoyu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Turkcell son altı işgünü amma çıktı.
    Banka mı Turkcell mi soruları geliyor bana?

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Epik bi şekilde her gün para dağıtıyorlar, paraları koyucak yer bulamıyok mınakoyu
    Stoblozt adios.

4.  Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Stoblozt adios.
    Ne dediğini bi anlasam yardımcı olucam memedabi lönk mü yabtın şort mu yabtın
    Senin hisse yükselmeyebilür ama endekis mecbur yükselir
    Hisse alman batarsınız, herif soyguncu
    Vob yab paraları katla

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    nohut,

başın sağ olsun Allah sabır versin sanada
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Başınız sağolsun

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Allah tüm ölmüşlerimize rahmet eylesin,dostlar sağolsun.
    Dün Rize haberini okuyunca çok üzüldüm,hiç yoktan insanalara yazık olmuş.
    Aklıma kardeşim geldi,duygulandım.
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

6. Yapı Kredi, açık kaynaklı veri kümelerini kullanarak Türkçe soruları hatasız cevaplayabilen bir dil modeli geliştirmeyi başardı

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Türkiye'de dijital bankacılığın öncü kurumlarından olan Yapı Kredi, açık kaynaklı veri kümelerini kullanarak Türkçe soruları hatasız cevaplayabilen bir dil modeli geliştirmeyi başardı. Yapı Kredi; finans, insan kaynakları, yazılım gibi farklı alanlara özgü konularda üstün performans sergileyebilecek dil modelleri geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Yapı Kredi müşterilerine en yenilikçi teknolojiyi sunabilmek adına büyük dil modeli çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökhan Özdinç, şunları söyledi: "Çalışmalarımıza, önceden eğitilmiş ve Türkçe muhakeme yeteneklerini güçlü bulduğumuz 'Mistral 7B v0.1' modelinin iyileştirilmesi için açık kaynaklı verilerin eğitilmesiyle başladık. Gerçekleştirdiğimiz eğitim kapsamında 'CulturaX' veri kümesinden rastgele seçilmiş 1 milyon Türkçe belgeyi ve 360 bin haber metninden oluşan 'old-newspapers' veri kümesini, eğitim verisi olarak kullandık. Ortaya çıkan model, Türkçe metin oluşturmada başlangıç modelinden önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi. Eğittiğimiz bu modelin, Türkçe metinleri doğru bir şekilde tamamlama yeteneğini gördük ve çalışmalarımıza talimat eğitimiyle devam ettik. Böylece açık kaynaklı veri kümelerini kullanarak, sorulara hatasız yanıt verebilen bir dil modeli geliştirdik. Yoğun çabalarımızın meyvesini alabildiğimiz için çok mutluyuz. Önümüzdeki dönemde de en yeni teknolojileri müşterilerimizle buluşturarak dijital bankacılıkta da bir adım önde olmaya devam edeceğiz."
    aldım-verdim-ben seni-yendim. - alamazsın-veremezsin-sen beni-yenemezsin. + alırım-veririm-ben seni-yenerim-

7. Sembol %Fark Son
    XLBNK 0,6 13761,24
    XUSIN -0,47 15108,34
    XYUZO -0,17 19475,81

Batı cephesinde değişen bir şey yok.
    Banka öncülüğünde devam.

8. Memed abi nin Özgür Demirtaş gibi abonelik sistemine geçmesi lazım. Aylık bin yetale den iyi para kaldırır. Ben üye olurum mesela...Zaten tüm gün medyada.. Vaktini nakite çevirmesi mantıklı olur...

Sayfa 286/803 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •