Sayfa 314/818 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon
Arama sonucu : 6539 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    ÖNEMLİSİ :

a...

bloomberg'e hergün katılan REEL SEKTÖR temsilcilerinin ilk lafları, KONKORDATO ve İFLAS

DÜŞÜK KUR ile sanayici ve reel sektörü batırıyorsun
    İş yapacağım diye aldığın sana verilen düşük faizli kredi ile aldığın ev araba arazi hisse senedini satıp bir zahmet şirket kasasına koyuveriyorsun. Devlet bir bir herkesin ne yaptığını çok iyi biliyor. Herşeyin vakti zamanı var Devlet geciktirir ama unutmaz......

Diğer yaptığın bazı hesaplamalarda da eksiklik var. Tabii ki yapılanlar yanlıştı o kısmı ayrı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. İsmi lazım değil bir iş insanı yerel seçim haftası doları var borçlarını ödemek için tl kredi çekiyor. Sırf doları bozdurmamak için. Aynı iş insanı geçen hafta ise 30 mln tl sine karşı 4-5mln USD açık pozisyonunda. Hiç öyle nasıl oluyor falan filanda demeyin ; daha detay yazarsam küçük dilinizi yutarsınız. Ülkemizde ne cevherler var. Yaratılan Tl nin bir kısmı da borsada. Varın gerisini siz düşünün.....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İş yapacağım diye aldığın sana verilen düşük faizli kredi ile aldığın ev araba arazi hisse senedini satıp bir zahmet şirket kasasına koyuveriyorsun. Devlet bir bir herkesin ne yaptığını çok iyi biliyor. Herşeyin vakti zamanı var Devlet geciktirir ama unutmaz......

Diğer yaptığın bazı hesaplamalarda da eksiklik var. Tabii ki yapılanlar yanlıştı o kısmı ayrı.
    sende kabul ettin sonunda hemi ABİ... ölsemde gam yemem artık

benim meselem bu işte

1-2 kişinin pistten ordan buradan kazanıp, kaybetmesi değil

1,5 trilyon dolar borç..

kim, nasıl ödeyecek ?

2. si... düşük faiz meselesi

ben demedim bana düşük faizli kredi ver diye

FAİZİ 2021 yazında % (kaç 16 mı? 19 mu ? ) oradan... % 9' a düşüren de kendisi

3. sü... hesaplamalar

bana 100-200 milyar dolar üçün gelme 1,5 trilyon diyom 1,5

Doç. Dr. Kaan Yılancıoğlu
    @drkaanyl
    ·
    3s
    Firari Eylem Tok ve oğlu Timur Cihantimur için kırmızı bülten çıkarılmış. Ölen geri gelmez ama adaletin hızla sağlanmasını, bir nebze ateşin dindirilmesini dilerim ...

5.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    sende kabul ettin sonunda hemi ABİ... ölsemde gam yemem artık

benim meselem bu işte

1-2 kişinin pistten ordan buradan kazanıp, kaybetmesi değil

1,5 trilyon dolar borç..

kim, nasıl ödeyecek ?

2. si... düşük faiz meselesi

ben demedim bana düşük faizli kredi ver diye

FAİZİ 2021 yazında % (kaç 16 mı? 19 mu ? ) oradan... % 9' a düşüren de kendisi

3. sü... hesaplamalar

bana 100-200 milyar dolar üçün gelme 1,5 trilyon diyom 1,5
    Bak yukarıdaki iş insanına götürürüm seni 100 mln dolara hallediverir işini sen sıkma canını.

Bu işte asla asla deme derler. Ben artık şaşırmayı bıraktım.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    şunu yazdım diğer başlığa, buraya yazmamıştım

yine BÜYÜK DOKTURA TEZİMİN açığını aradın

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    rakamlarda da üçün beşin lafı olmaz perakendeyi sevmem, toptancı esnafıyızdır
    ARAMA...

bulamazsınız

bizde EKSİK, YANLIŞ olmaz. NOKTA

ÇÜNKÜ:

ben sadece bu topraklarda yaşayan 80 milyon TÜRK'ün derdindeyim. ne haldeler, ne hale gelecekler, nolacaklar... onu uyarmaya çalışıyorum

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,338
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    "Solomon Kane "'i izlemiş miydiniz ?
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 314/818 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •