Sayfa 315/818 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 6540 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    2 gün sonra vıop ta ters te kaldığında yine gelir vıop yapmayın en iyisi hisse dersin
    demekki bu aralar vıop ta kazanıp hissede kaybediyorsun
    her zaman derim kim nasıl kazanıyorsa onu yapsın bak bizim tırlar gümrükte bekliyor mal almak için para boş kalmasın diye gecelik fondayız tırların şöförü var yakıtı var bu piyasada herşey parayla bozkurt.
    bak tanere abonman ücreti alıyor teknik temel analiz için
    Çok ballısın sindoma abi, tavandan kcholü verdin tertemiz hissesiz türübünden bakması kolay tabii, herkes senin kadar şanslı değil suyuniçinde kaldık
    Senin gibi bir teknikçi sat vermeden hisseyi en tepeden neden sattı acaba, yohusa sende teknik baksamda içimdeki sese kulak veririm kaadın tepesi burası mı dedi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Person of interestteki abla o herkesi yer.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çok ballısın sindoma abi, tavandan kcholü verdin tertemiz hissesiz türübünden bakması kolay tabii, herkes senin kadar şanslı değil suyuniçinde kaldık
    Senin gibi bir teknikçi sat vermeden hisseyi en tepeden neden sattı acaba, yohusa sende teknik baksamda içimdeki sese kulak veririm kaadın tepesi burası mı dedi
    Çok tehlikelisin Bozkurtum. Bu mesajından sonra sana ekstra dikkat etmem gerektiği kanaatine vardım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    "Solomon Kane "'i izlemiş miydiniz ?
    baktım şimdi güzele benziyor ful aksiyon

izlemek lazım bu gece zabaha daha çok.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5. amerigan imparatorluğunun çöküşü.
    imparatorluk maraz çıkartmadan çökmez, çömez.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,338
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    baktım şimdi güzele benziyor ful aksiyon

izlemek lazım bu gece zabaha daha çok.
    Ayıpsın abi izle pişman olmazsın.
    Sana hep iyi filmleri öneriyorum.

not:Tercihen kafa dağıtıcı filmleri tercih ediyorum size önerirken.Bir de mümkün mertebe kıyıda köşede kalmış olabilecekleri.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    sende kabul ettin sonunda hemi ABİ... ölsemde gam yemem artık

benim meselem bu işte

1-2 kişinin pistten ordan buradan kazanıp, kaybetmesi değil

1,5 trilyon dolar borç..

kim, nasıl ödeyecek ?

2. si... düşük faiz meselesi

ben demedim bana düşük faizli kredi ver diye

FAİZİ 2021 yazında % (kaç 16 mı? 19 mu ? ) oradan... % 9' a düşüren de kendisi

3. sü... hesaplamalar

bana 100-200 milyar dolar üçün gelme 1,5 trilyon diyom 1,5
    Çıtak şu 1.5 trilyon USD kamu borcunu nasıl hesapladin açıklar mısın lütfen?

Tamam durum kotu, kotu yönetim de oldu o da kabul ama 1.5 trilyon USD gibi uçuk bir tutarı ortaya atıp hiçbir resmi hesaplama yapmamakta olmaz. Özgür Demirtaş , magfi eğilmez güvendiğin prof u getir bu rakamı teyit etmez sana yarısını bile etmez. 1.5 trilyon USD kamu borcunu nasıl hesapladin acikla biZ de inanalım

Sayfa 315/818 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •