Sayfa 85/746 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 673 - 680 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

Hissemizde geç boşalma sorunu var..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

NUHCM - Nuh Çimento

Geçen yıl 6 aylık 117 milyon önceki yıl 97 milyon gelmiş..
    Bu sene 6 aylık 80-90 milyon arası gelse razıyım..
    Hadi bakalım bilanço gelsin görelim..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    ***NUHCM*** NUH ÇİMENTO SANAYİ A.Ş.( Birleşme İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Şirketimizin bağlı ortaklığı Nuh Enerji Üretim A.Ş. ile birleşmesine ilişkin EPDK başvurusunun yapılması hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 24.05.2017
    Birleşme Yöntemi Devralma Şeklinde Birleşme
    Birleşmeye Esas Finansal Tablo Tarihi 31.12.2016
    Para Birimi TRY

Devralınan Şirket Borsa'da İşlem Gören/Borsa'da İşlem Görmeyen Pay Değişim Oranı Ortaklarına Verilecek Pay Grubu Ortaklarına Verilecek Payların Nevi
    Nuh Enerji Elektrik Üretim A.Ş. Borsa'da İşlem Görmeyen
    Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye Birleşme Nedeniyle Artırılacak Sermaye Tutarı (TL) Azaltılacak Sermaye Tutarı (TL) Ulaşılacak Sermaye Birleşme Nedeniyle Verilecek Menkul Kıymet ISIN Bilgileri
    NUHCM, TRANUHCM91F0 150.213.600 150.213.600
    Mevcut Sermaye Birleşme Nedeniyle Artırılacak Sermaye Tutarı (TL) Azaltılacak Sermaye Tutarı (TL) Ulaşılacak Sermaye
    TOPLAM 150.213.600 TL 0 TL 0 TL 150.213.600 TL

Devralma Yoluyla Birleşilen Şirketlerde Süreç Tamamlandı mı? Hayır

Ek Açıklamalar
    Şirketimizin, % 100'üne sahip olduğu, İstanbul Ticaret Sicili Müdürlüğü'nde 435157 sicil numarasıyla kayıtlı bulunan Nuh Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ile tüm aktif ve pasiflerinin bir bütün halinde "Kolaylaştırılmış Şekilde Birleşme" yöntemi uygulanarak Şirketimiz bünyesinde birleşmesi işlemi kapsamında 10.08.2017 tarih ve BGNNM91A sayılı başvuru ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)'na birleşme işlemi için gerekli olan başvuru yapılmıştır.

Birleşmeye İlişkin Dökümanlar
    EK: 1 Birleşme Sözleşmesi Taslağı.pdf - Birleşme Sözleşmesi

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/624466

BIST

(10/08/2017 - 16:16:58)
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

4. bu birleşmeyle şirket daha da büyüyecektir ileride iyi bir bedelsiz verilemez mi???bu konulara hakim değilim bilen arkadaşlarımız cevap verebilir

5. kağıtta derinlik yok kağıdımızın iyi bir bedelsiz vermesi lazım ileride bu ne böyle 5000 lot alacak olsam bir anda kağıt bulamıyorum ytd....

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    bu birleşmeyle şirket daha da büyüyecektir ileride iyi bir bedelsiz verilemez mi???bu konulara hakim değilim bilen arkadaşlarımız cevap verebilir
    Zaten kendi şirketi sermaye değişmiyor önemsiz bir haber..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    kağıtta derinlik yok kağıdımızın iyi bir bedelsiz vermesi lazım ileride bu ne böyle 5000 lot alacak olsam bir anda kağıt bulamıyorum ytd....
    Bedelsiz vermesin birde o bedelsiz hisseleri almak için baskı yaparlar..

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Bu hissenin sorunu büyük ortakların ( bu ortaklar hisse oranı ve özellikle yaş olarak büyükler vicdan ve insaf olarak ise tam tersi) kefenin cebi olmadığını unutmaları ve kendilerinde olmayan hisseleri kendilerine hak görüp zaman içerisinde onları da borsadan ağır ağır ve yavaştan satın alarak öbür tarafa götürülmeyen servetlerine eklemeye çalışmalarıdır....

Sayfa 85/746 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •