Sayfa 382/963 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 7700 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

2.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Merkel gümrük birliği için olumsuz konuştu.dogtas bildiğiniz gibi Avrupa ülkelerine mobilya ihraç ediyor ve iyi bir kazancı var.ben bu açıklamaların kağıdı baskı altına aldığını ve satışların yabancılardan kaynaklandığını düşünüyorum.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satışların %10 u ihracat.Yıl sonu hedefi de %15. Avrupa'da 3 şirket var. Merkel wolsvoganin en fazla ihrac edilen 3. Ülke Tr olduğunu da biliyordur herhalde.

Bugün gedik 230 bin daha sattı. Tek bi alıcı da Yok. Hemen hemen son 3 ayda aldığını verdi. Ama takasta hala 1 milyon var. Hepsini satacam derse alacak olanlar acele etmesin 3.1 Larda bi desteği var. Ama görüntü çok bozuldu, trendin dışına çıktı.

Unhappy

Böyle bi rezillik hangi kağıtta var 4,76 dan çok kısa sürede 3,70 lere düştü 1 liradan fazla değer kaybetti bilanco iyi kurum raporları sınırlı pozitif gel görki hergün sınırsız düşüyor hemde öyle böyle değil en az % 5 lanet olsun nasıl kurtarcaz kendımızı bu kagıttan

4.  Alıntı Originally Posted by abilir Yazıyı Oku
    Satışların %10 u ihracat.Yıl sonu hedefi de %15. Avrupa'da 3 şirket var. Merkel wolsvoganin en fazla ihrac edilen 3. Ülke Tr olduğunu da biliyordur herhalde.

Bugün gedik 230 bin daha sattı. Tek bi alıcı da Yok. Hemen hemen son 3 ayda aldığını verdi. Ama takasta hala 1 milyon var. Hepsini satacam derse alacak olanlar acele etmesin 3.1 Larda bi desteği var. Ama görüntü çok bozuldu, trendin dışına çıktı.
    2016 yıl sonu verilerine göre "Ülke gruplarına göre ihracatta aralık ayında ilk sırada yüzde 45,5 pay ve 5 milyar 619 milyon dolar ile Avrupa Birliği, ikinci sırada yüzde 21,1 pay ve 2 milyar 599 milyon dolar ile Orta Doğu ülkeleri yer aldı. Bunları yüzde 8,5 pay ile Afrika ve yüzde 6,6 pay ile Bağımsız Devletler Topluluğu ülkeleri izledi".
    Merkel seçim öncesi demokratlarin ve milliyetçi grupların da oyunu almak için oynuyor olabilir.ama karşılıklı restlesmeler devam ederse bu piyasalar için özellikle bizim için iyi olmayacağı ongorusundeyim.

5.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Böyle bi rezillik hangi kağıtta var 4,76 dan çok kısa sürede 3,70 lere düştü 1 liradan fazla değer kaybetti bilanco iyi kurum raporları sınırlı pozitif gel görki hergün sınırsız düşüyor hemde öyle böyle değil en az % 5 lanet olsun nasıl kurtarcaz kendımızı bu kagıttan
    Ben kangren olmadan kestim çıktım.(-%10) daha güvenli bir limana demir attım.

Acaba Ualkya bu konuda ne dusunuyor eskı yatas analızlerı olan arkadasımız bu kağıt yatasdan kötüki düşüyor yatas dusmuyor dgklb hep dusuyor

Moralim cok bozuk bu kağıt beni sinir stres etti

Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Moralim cok bozuk bu kağıt beni sinir stres etti
    3.70 destek oldu gibi. yarın duruma bakalım. merkel çok bağlamadı hisseyi. borsanın genel havasına da bakalım. bozma moralini. ben de sinir oldum ama geçte olsa sattım gitti. ben 4.40 aldım 4.76 çıktı satmadım be 3.90 dan hepsini gönderdim. sinir stres bende olmalı. 4 aydır borsadayım ve tüm karımı bu hisse aldı götürdü.
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

Sayfa 382/963 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •