Sayfa 635/948 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. kayseriliyi borsaya sokarsan böyle olur

3 kuruşun hesabını yapar

kendinide rezil eder , bizide

2. Kayserili henüz borsaya giremedi. Böyle üç kağıt açacaksa hiç girmesin daha iyi. SPK'ya duyurulur. Eğer biz küçük yatırımcılar mağdur edilecekse birleşme de olmasın ve ERCİYAS gibi üç kağıtçılar borsaya da kabul edilmesin !

ANKET-BIST 100 Endeksi'nin güne hafif alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST 100 Endeksi açılış değerine ilişkin medyan
    tahmin +89 olurken, ortalama tahmin +65 olarak gerçekleşti.
    Foreks'in 33 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +406 puan olurken, en düşük beklenti -351 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan analistlerin 10'u negatif, 23'ü pozitif açılış
    tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST 100
    Endeks anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

- BIST 100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +89
    Ortalama : +65
    Maksimum : +406
    Minimum : -351
    Katılımcı: 33[10(-)23(+)]

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Allah ım hisse takır takır giderken spk ile el ele verip engelleyen erciyasın işlerini rast getirme ..tüm ihaleler borusana gitsin Ya raabbim...
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

5. Çok sabırsızsiniz arkadaşlar. Ozbal-Ercys olunca söylediğiniz sözlerden pişman olabilirsiniz. SPK ya bağlı herşey patron napsin patronla bir ilgisi yok. Şirket birleşme şartlariyla ilgili ne isteniyorsa yapmaya çalışıyor. Yıl sonuna kadar en gec bu iş sonuçlanır diye düşünüyorum.ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by seenturk Yazıyı Oku
    Çok sabırsızsiniz arkadaşlar. Ozbal-Ercys olunca söylediğiniz sözlerden pişman olabilirsiniz. SPK ya bağlı herşey patron napsin patronla bir ilgisi yok. Şirket birleşme şartlariyla ilgili ne isteniyorsa yapmaya çalışıyor. Yıl sonuna kadar en gec bu iş sonuçlanır diye düşünüyorum.ytd.
    sen yenisin galiba.. nerdeyse 2 yıldır birleşmeye çalışıyor.. neden birleşemiyor sence ? ucuza kaptmak için..eksik değerleme ile.. hile hurda ile yapıyor işleri bumu ahlaki olan ? 2 yıldır endeks ne oldu ..ahada çöküşe geçti..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

7.  Alıntı Originally Posted by seenturk Yazıyı Oku
    Çok sabırsızsiniz arkadaşlar. Ozbal-Ercys olunca söylediğiniz sözlerden pişman olabilirsiniz. SPK ya bağlı herşey patron napsin patronla bir ilgisi yok. Şirket birleşme şartlariyla ilgili ne isteniyorsa yapmaya çalışıyor. Yıl sonuna kadar en gec bu iş sonuçlanır diye düşünüyorum.ytd.
    özbalın değerini olabildiğinde düşük tutup az hisse verme derdinde olan erciyasa sevgilerimizi iletiyoruz

8. Evet arkadaşlar bugün 2,55 i görür görmez tüm tanıdığım arkadaşlar mesaj attım 2,55 altında nerden denk getirirseniz alın ve yılbaşına kadar bekleyin zarar yazarsa karşılarım karda yüzde 10 ortagım dedim bakalım kimler ne kadar alabilecek birazda ordan kar ederim yılbaşında uludağ tatili ordan çıkar en azından

Sayfa 635/948 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •