Sayfa 10/36 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 282 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BIST 30 Endeks ve Hisse Görüntüleri

Başka yerde yok grafiği.. Neymiş ; 1 > R > 0.85 miş.. Neymiş? Leylaymış..

Yavaş yavaş sağda solda bu gösterimin ve de hedefin türevlerini görmeye başlarım..

Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    GARAN 51-52 seviyeleri yola devam der.
    Bi aksilik çıkmazsa fırlatma için asgari şartlar sağlanmış durumda.. üç kuruşluk bi o-ring her şeyi mahvedebilir de.. (SHAKE_TİR GİT yap oğlum hade.. )

The INVENTOR launch countdown typically begins approximately six hours prior to launch and concludes about 10 minutes after liftoff, when orbit insertion is complete. During the countdown, live coverage is provided, allowing viewers to follow the events leading up to the launch.

For more information about upcoming rocket launches and landings, you can visit the INVENTOR Launch Schedule page.

Please note that the specific countdown start and end times may vary depending on the mission and other factors. It's always a good idea to check the official INVENTOR website or other reliable sources for the most up-to-date information.

Tenk yu so maç
    a) 250 b) 500 c) 750 d)1000 z) Hiç piri

Yarın kapanışta 49 buçuk - 50 buçuk arasında ya da üzerinde kalırsa günü kurtarır.
    Yukarısı feza
    Aşağısı şeddad.
    Son düzenleme : INVENTOR; 21-09-2023 saat: 00:59. Sebep: TL grafik eklendi

My Efsane Team..

Be beşyüz.

Gözüme çarptı bizim bor madenlerini Elin Maskarasına satmış.. ne kadar doğru bilmiyorum.
    Kaç sabahtır yolda giderken sağ yanımda önlü arkalı iki tane y serisi midir; ne kadar çirkin yapmışlar yani bu kadar yapılır; usul usul azrail havasıyla geçip gidiyo.. biri bordo-koyu gri arası bi renk diğeri hayalet beyazı gibi.. arkadan takip ediyo diğerini..
    Ama SpaceX mi ne onu taktir ettim. O müthiş bilim insanının adını o araçlarda kullandıkları için ise ben kendimden utanıyorum.
    Bağlayayım; bu durumda ben de "INVENTOR Launching Team"imi kurmalıydım ki dün akşam seans kapanmadan ekibe lazım olan lokomotifleri dahil ettim; GARAN, FROTO ve THYAO. Gece baktım benim resimlere; lan arkadaş hemen hepsi ya kalın kalın ortalamalara oturmuş ya da yükselen bantlarının dibine değmiş bekliyolar.. Bugün sabah; renk fark etmeksizin; açılışta da takım mevcudunu operasyon odasındaki kontrol paneli sayısı olan 28'e tamamlayacak şekilde; KCHOL, PETKM, TUPRS, KRDMD, EREGL, ENKAI,ASELS, ARCLK, SISE ve TKFEN ile ekibi oluşturdum.
    Efsane kadro gibi.. Kalede Schumacher, geri dörtlüde Turhan, Nezihi, Arap İsmail, Şenol, orta alanda Oğuz, Müjdat, Hakan, Şeytan Rıdvan, ileri ikili Hasan, Aykut.. Lan neydi o maç be ilk yarıyı 3-0 önde kapatan cincona ikinci yarı nası atmıştık DÖRT tane..
    Aynı kadro, aynı ruh ile sabah seansına başladım.. Yalnız ortalık kırmızı, %1-2 civarı ekside yeni kadro.. Bu arada Eda Erdem Fener atkısına kırmızı kalemle imza atmamış..
    Benim kaptan; Anadolu Kaplanı ayakta bi tek.. sabah sabah.
    Şimdi GARAN'ın hakkı GARAN'a .. Tam bir inhibitör görevi gördü. Öğleden sonrasına kadar tek başına savundu tüm cepheyi.. Bir Don Kişot ruhuyla, hem savundu, hem saldırdı.. elinden geleni yaptı.. o kadar süre GARAN'ın bu çabasını bön bön bakıp izleyen diğer ağır topların fitilini sonunda ateşledi ve yorgunluktan olduğu yere yığılıverdi.. +%4'ten -%1.xx seviyelerine 3-5 adet dakkalık bar içerisinde iniverdi..
    Gün sonunda kendisi roketleyemedi ama o yaktığı fitil ile endeksi bayağı bi rahatlattı.. Neyse karnım doydu ya gevezeliğim başladı yine..
    Bu Billy The Kidin ben... taa.. kırcam haa.. Ne güzel Selenium Driver ile .aspx sayfadan verileri tıkır tıkır alıyodum.. Edge sürümünü 117'e çıkarmış son güncellemeyle.. selenium şişti tabii.. Neyse başka bi NuGet paket ile benim oğlan sorunu halletti.
    Bu yeşilliği bi daha göremeyebilirim..

"Artık tabi, ekonomik sıkıntılar geride kaldı, ben de bir hatıra gibi söyleyeceğim bunu, eski bir nostalji şarkısı olarak söyleyeceğim.., Ekonomi Tıkırında"
    Benim de kaç gündür sesimin çıkmayışı bundandır.. mıdır?

Kabaca 8000 seviyelerinin altı tehlike çanlarının yeniden çekiç, örs, üzengiye; ihtişamını ulu orta sergileme yöntemiyle; uyguladığı mobbinge devam etmesine yeter koddoğlukodun.. ama şimdi nostaljik şarkıları dinliyorum.. gibi..
    Yarın da Tarkan'dan takılırım biraz.. Geçcek, geçcek.. bi umuttu işte.
    Öteki güne geçmeyeyim şimdi, bi duram bakam..
    Şantrafilin semerine yapıştım iyice, hatta boynuna bile sarıldım, pis kokuyo ama naparsın..

Nasrettin Hoca hesabı: "Sopa yemeyi bilmiyolar.."

Pivot Değerler

Bugün biraz rahatlattı kendini. Aşşağı gitmezse yukarı gider.. İşte analiz budur.. Bi iki tık daha yukarı gidip 3-4 gün yataya sararsa, sonra 330 USD seviyesini gaplatarak toz ederse nating gana sıtap mi nav.. Samantha Fox'un füzeler devreye girebilir..

Aşağı doğru stopları dizdi bakalım önce hangisi peşinden koşturup yaklaşacak. 330'larda kafayı yukarı çarpıp ütög üstüne oturmasın da..

İki gün içinde 39 adet hissenin stopunu patlattı kodoğlukod.. sonra da yukarı sürdü.
    Hissesiz kaldım. %100 nakit.
    25.Ağustosta oluşturmaya başladığım portföyü - 5.Ekime kadar toplamda ancak %13,6 oranında arttırabildim.
    Günlük kapanışlarda yakaladığım en üst oran %15,4 oldu.
    Topik bir müddet boş kalsın.

Sayfa 10/36 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •