Sayfa 1000/1044 İlkİlk ... 5009009509909989991000100110021010 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1. Hayırlı günler, bol ve bereketli kazançlar
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Günaydın mutlu neşeli bir gün olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Görüntü hoş değildi son saatlerde baskı arttı, dow toparladı bu arada yarın başlangıca bir bakalım.

Başlangıç iyi oldu devam etti alt kanalın orta bandı kesikli çizgiye kadar geldi.
    Yarın yukarı devam edip kesikli çizgi üzeri kapanış yaparsa iyi olur. tekrar satış gelirse kanal alt bandı 7.850 civarı.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,006
    "Denizi seyretmek gibidir, bozkırda gökyüzünü seyretmek " derdi, bir vesileyle tanıştığım benden epeyce yaşlı olan borsa kurdu abi. Toyluğumdan ne demek istediğini anlayamamıştım o zamanlarda. Asında söylemek istediği yada anlatmak istediklerini bir çırpıda özetleyen bir cümle idi. Haklıydı da üstelik.

Hepimiz ama kesintisiz hepimiz aldığımızın bir an önce yükselmesini elimizde olan paramızın katlanmasını istiyoruz. Oysa kazın ayağı öyle değil ki. Bunu öğrenmem zaman alsa da, şu anda zamana karşı nasıl duracağımı ya da ne yapacağımı öğrenebilmek için neler verdiğimi duysanız, ...

Tecrübe dediğimiz de aslında tam olarak bu oluyor galiba. Orada yaşanan rakamsal oyunların tuzağına düşmeden ilerlemek. Bazen vurdumduymaz davranacak kadar gamsız kedersiz, bazende agresif saldırgan bir hayvan gibi davranmanın gerektirdikleri.

Zaman..

Önemli olan içsel barışınızı sağlamanız. İçinizde yaptığınız işe duyduğunuz özgüvenin tanımı.
    Öyle yada böyle zaman akıp gidiyor. Peki sizin elinizde kalan nedir diye sorsam.
    Satın aldıklarınızla başlıyorsanız cümlelerinize. İşte orada peşinen yanıldığınız söylemeliyim dostlar.

Biriktirin.
    İster senet biriktirin ister para biriktirin. Hepsi bir zaman sonra gidecek.

Aslolan, biriktirmeniz gereken şey ise " anı ". Sevdiklerinizle "anı " biriktirin.

Kesintisiz herkese, ama herkese mutlu bir hafta, bol kazanç dilerim.

---------------------------
    Yukarıda yazı, subliminal hiç bir mesaj içermemektedir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi olmadığı gibi sadece özeleştiri içermektedir.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    "Denizi seyretmek gibidir, bozkırda gökyüzünü seyretmek " derdi, bir vesileyle tanıştığım benden epeyce yaşlı olan borsa kurdu abi. Toyluğumdan ne demek istediğini anlayamamıştım o zamanlarda. Asında söylemek istediği yada anlatmak istediklerini bir çırpıda özetleyen bir cümle idi. Haklıydı da üstelik.

Hepimiz ama kesintisiz hepimiz aldığımızın bir an önce yükselmesini elimizde olan paramızın katlanmasını istiyoruz. Oysa kazın ayağı öyle değil ki. Bunu öğrenmem zaman alsa da, şu anda zamana karşı nasıl duracağımı ya da ne yapacağımı öğrenebilmek için neler verdiğimi duysanız, ...

Tecrübe dediğimiz de aslında tam olarak bu oluyor galiba. Orada yaşanan rakamsal oyunların tuzağına düşmeden ilerlemek. Bazen vurdumduymaz davranacak kadar gamsız kedersiz, bazende agresif saldırgan bir hayvan gibi davranmanın gerektirdikleri.

Zaman..

Önemli olan içsel barışınızı sağlamanız. İçinizde yaptığınız işe duyduğunuz özgüvenin tanımı.
    Öyle yada böyle zaman akıp gidiyor. Peki sizin elinizde kalan nedir diye sorsam.
    Satın aldıklarınızla başlıyorsanız cümlelerinize. İşte orada peşinen yanıldığınız söylemeliyim dostlar.

Biriktirin.
    İster senet biriktirin ister para biriktirin. Hepsi bir zaman sonra gidecek.

Aslolan, biriktirmeniz gereken şey ise " anı ". Sevdiklerinizle "anı " biriktirin.

Kesintisiz herkese, ama herkese mutlu bir hafta, bol kazanç dilerim.

---------------------------
    Yukarıda yazı, subliminal hiç bir mesaj içermemektedir. Herhangi bir yatırım tavsiyesi olmadığı gibi sadece özeleştiri içermektedir.

Ya o anıları hatırlayamazsak ne olacak...?

Anı derken, aslında ânı yaşamak lâzım olsa gerek... Adı da ondan anıdır. Ân 'dan geriye kalanlar bâbında...

Tabi ki yaşayabilene. İnşaAllah ânı yaşarız ve biz hatırlamasak da birileri anı olarak hatırlar...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Geldik.zurnanin zırt dediği yere

Dandanakan abi acsel ve intema için son görüsunu alayim

8. ACSEL kanal orta bandında paytak paytak yürüdü haftalarca iki gündür iyi hareket çekti ne yapabileceği grafikte gözüküyor hedef kanal üst bandı veya 155 tl lik fibo rakamı.
    Fibo rakamları solda, sağ tarafta aylık pivot rakamları var onları da dikkate alarak gözlemleyebilirsin.

Sayfa 1000/1044 İlkİlk ... 5009009509909989991000100110021010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •