Sayfa 105/164 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon
Arama sonucu : 1307 madde; 833 - 840 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    Finansal piyasalarda para kazanmanın temel dinamiklerinden bir tanesi de acele ile oluşturulan pozisyonlardan kaçınmaktır. Hızlı gibi görünse de aslında sandığınızdan da yavaş işler bu piyasalar. Şimdilik Garan ve diğerleri diye ayırdık endeksi. Dikkat ederseniz şimdilik şerhini düştüm yani bozuluncaya kadar "şimdilik".
    Akıl, uzun bir sabırdan sonra gelirmiş, bu söz benim her daim mihmandarım olmuştur.

Sağlıkla kalın, esen kalın, her şey dilediğiniz gibi gelişsin.
    Teşekkürler Sn Seyis banka hissesinde hiç tavan yaşamadım umarım tavanda yaşarız ayrıca 40 TL civarlarına yükseliş yaşayıp kalıcılık sağla kim ne diye bilir herkes normal durum der geçer.Öncü banka Garanti bankası netleşti benim kafamda Xbank 10000 civarlarına yükseliş yaşaması buda Garanti bankasıyla olacak benim düşündüğüm.

Garanti,İş bank,Yapı Kredi ve Akbank bugün aldım.Xbank hedef 10000

Karanlık odada kötü satış yedik!
    Buradan dönerse çok kötü oluruz.
    Who, baby, Who Will Save The World?

Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Karanlık odada kötü satış yedik!
    Buradan dönerse çok kötü oluruz.
    Xbank %2 üzeri Garanti % 5 üzeri prim bence iyi kapattı seansı keyif almak lazım.

Son olarak yurtdışı yada yurt içi bankalarla ilgi olumsuz haberler gelmezse yarın önemli Garanti bank büyük hareketine başlamıştır ilk hedef tarihi zirvesini 31,78 geçmesi büyük hareketine başlaması ilk durak noktası 40 civarları kalıcı olması beklentim böyle yarın çok önemli yatayda kapatsa seansı önemli değil menzile girmiştir sabır önemlidir.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Son olarak yurtdışı yada yurt içi bankalarla ilgi olumsuz haberler gelmezse yarın önemli Garanti bank büyük hareketine başlamıştır ilk hedef tarihi zirvesini 31,78 geçmesi büyük hareketine başlaması ilk durak noktası 40 civarları kalıcı olması beklentim böyle yarın çok önemli yatayda kapatsa seansı önemli değil menzile girmiştir sabır önemlidir.
    Bunları neye dayanarak yazıyorsunuz.. temennilerinizi yazıyorsunuz sadece.. ülke nasıl bir siyasi ve ekonomik belirsizliğe gidiyor farkındamısınız ? seçim var önümüzde ve hiç kimsenin garanti diyemeyeceği bir seçim neticesi..başkan bir gruptan parlamento diğer gruptan olursa ne olur biliyormusunuz ekonomide, dolayısı ile borsada, dövizi düşünemiyorum ki ayak sesleri gelmeye başladı bir aydır.. bir çok kriz görmüş biri olarak ileride şelale olduğunu görmek için kahin olmaya pek gerek yok.. yatırım tavsiyesi değil benim yıllardan aldığım derslerin neticesinde naçizane yorumumdur.. kalın sağlıcakla...

Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    Bunları neye dayanarak yazıyorsunuz.. temennilerinizi yazıyorsunuz sadece.. ülke nasıl bir siyasi ve ekonomik belirsizliğe gidiyor farkındamısınız ? seçim var önümüzde ve hiç kimsenin garanti diyemeyeceği bir seçim neticesi..başkan bir gruptan parlamento diğer gruptan olursa ne olur biliyormusunuz ekonomide, dolayısı ile borsada, dövizi düşünemiyorum ki ayak sesleri gelmeye başladı bir aydır.. bir çok kriz görmüş biri olarak ileride şelale olduğunu görmek için kahin olmaya pek gerek yok.. yatırım tavsiyesi değil benim yıllardan aldığım derslerin neticesinde naçizane yorumumdur.. kalın sağlıcakla...
    Açın bakın bence Xbank 2013 yılı grafiğine niye rahatsız oldunuz?Aycıa WC İhtiyacı 5 TL kahvede 1 bardak çay 20 TL.Sizce normal mi ?Garanti bankası 30,30 TL 2 BARDAK ÇAY İÇEMESİZNİZ KALBİNİZDEKİ KÖTÜLÜK NEDEN?GRAFİK HARİKA.TAKAS MÜKEMMEL.Normalde bakmam kim alıyor satıyor diye bugün baktım takas günlükte iyi durumda.Garan F/K 2,18 PD/DD 0,83 ÇÖP FİYAT.benim yazıma alıntı yapmayın zaten foruma ilk yazınız daha fazla rezil olmayın forumda.X bank hedef 10000 puan.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Garanti bank iyi değil bugün zorlama yükseliş yaşadı twitter da fincan kulp yazıyor teknik analiz yapanlar bence bist 100 de yükseliş olursa önümüzdeki günlerde geride kalacak gibi duruyor aslında temeli iyi şuan teknik zayıflamış fakat kötü değil yükseliş trendi devam ediyor. forumu bomboş küçük yatırımcıda mal yok koca twitter da sadece 2 tane grafik görebildim arayarak zar zor aslında ortam müsait garanti bank için ralliye devam etmesi için kısmet.Zirvesi 31,78 aynı zamanda önemli dirençtir eğer tarihi zirve üstünde günlük kapanış yaparsa ralli başlamış olur.Ralli beklentim var.İş bank ve Yapı kredi bank ucuz fakat garanti bankta ucuz.
    Foruma ilk yazım ve Garanda zararda bekliyorum o zaman gelip yazmaz foruma hisse ralliye başlar foruma yazmaya başlar 4 nisan tarihli yazım böyle karakterler çok fazla var forumda.yazıma alıntı yapmasın kimse tartışma yaşamak istemiyorum herkes kendi aklıyla alım yada satım yapar neyse umarım yarın Garan rallisine devam eder sabır önemli.Xbank hedef 10000 puan.

Sayfa 105/164 İlkİlk ... 55595103104105106107115155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •