Sayfa 106/221 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 841 - 848 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Evet hedefim 2.40 -2.50 arasıydı. Sabah emir girişi yapmıştım

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Benim de hedefim, 2,40/2,50 idi biraz al satlarla yaklaşık 2,230 yaptım bundan sonrası çok riskli, ama risk düşünülüp korkulmaya başlandığı, yok artık bu kadar da çok pahalı denildiğinde zamanlarda spekler yukarı götürmeye devam ediyorlar, drstrate bu sözü çok tuttum, "ucuz peynir, fare kapanında olur."

3. Yarn bu hissec2.60 ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Aloneman Yazıyı Oku
    Benim de hedefim, 2,40/2,50 idi biraz al satlarla yaklaşık 2,230 yaptım bundan sonrası çok riskli, ama risk düşünülüp korkulmaya başlandığı, yok artık bu kadar da çok pahalı denildiğinde zamanlarda spekler yukarı götürmeye devam ediyorlar, drstrate bu sözü çok tuttum, "ucuz peynir, fare kapanında olur."

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. İzmir Alsancak Stadyum'un yapımı işine ait prekast tribün basamakları ve merdivenlerinin üretimi, taşıması ve montajının yapılması işine ilişkin olarak, yüklenici firma ile Niğbaş Niğde Beton arasında sözleşme imzalandı.

Niğbaş Niğde Beton sanayi ve Ticaret A.Ş'nin (NIBAS) KAP'a yaptığı açıklama ;

İzmir'de yapımı devam eden "İzmir Alsancak Stadyumu Yapımı" işine ait prekast tribün basamakları ve merdivenlerinin üretimi, taşıması ve montajının yapılması işine ilişkin olarak, yüklenici firma ile Şirketimiz
    arasında sözleşme imzalanmıştır. Sözleşme bedeli KDV dahil 2.435.520 TL olup, süresi 4 aydır.

bu haber bugun düşmüş...ytd

6. Bugünde dun yazdgim gibi 2.60 lari gòrecek dün 2.28 den zor aldm artk satmak yok beklycem hedefim 3.20 3.50 arasi

7. girdim girdim çıktım anasını satayım elimde hiç tutmadım en son 2,09 da çıktım sürekli 3-5 kademe al sat şansı veriyordu ipini koparacağını tahmin etmiştim ama cesaret edemedim bekleme konusunda şimdi arkasından bakıyoruz elinde olana bol şans
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    girdim girdim çıktım anasını satayım elimde hiç tutmadım en son 2,09 da çıktım sürekli 3-5 kademe al sat şansı veriyordu ipini koparacağını tahmin etmiştim ama cesaret edemedim bekleme konusunda şimdi arkasından bakıyoruz elinde olana bol şans
    Arkasndan neden bakyon ben aldım 2.37 den yine bu hisse rizann hissesi cemas gibi 5 lira yapacaklar neden arkassndan bakyon bence bir an once al sonra kafani duvarq vurma

Sayfa 106/221 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •