Sayfa 108/689 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 5511 madde; 857 - 864 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Cuma günkü duruma bakıldığında taban olacağı kesin...

2. bir haftalık reklamı oldu dikkati çekti.

Bence de...😭

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Buradaki sorun taban olup olmasından ziyade tahta sahibinin niyeti. Şayet ESEM ile ilgili niyeti alıp yukarılara taşımak ise bunu elbet bir gün yapacak. Tabii ki milleti zengin ederek yapmayacak. Herkesi bir güzel silkeleyecek donuna kadar alacak ondan sonra. O yüzden yenilere diyoruz fazla atlamayın, lazım olacak paralar ile sakın bulaşmayın, çok ama çok üzülürsünüz.ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Buradaki sorun taban olup olmasından ziyade tahta sahibinin niyeti. Şayet ESEM ile ilgili niyeti alıp yukarılara taşımak ise bunu elbet bir gün yapacak. Tabii ki milleti zengin ederek yapmayacak. Herkesi bir güzel silkeleyecek donuna kadar alacak ondan sonra. O yüzden yenilere diyoruz fazla atlamayın, lazım olacak paralar ile sakın bulaşmayın, çok ama çok üzülürsünüz.ytd.
    Aynen usta haklısın. Ben yeniyim.
    Ve yatırım yaparken o parayı yokmuş gibi düşünüp yatırdım.

6. O zaman aramıza hoş geldin. Bizde nöbeti devredecek arkadaşlar arıyoruz zaten

http://bigpara.hurriyet.com.tr/anali...orumlar/ESEMS/

Yok şöyle olursa böyle olurmuş,yok böyleyse şöyleymiş...yemişim senin analizini be.

8.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    O zaman aramıza hoş geldin. Bizde nöbeti devredecek arkadaşlar arıyoruz zaten
    Ne yalan söyleyeyim. Eskiler olmaz ise buranın tadı kaçar.

Sayfa 108/689 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •