Sayfa 115/427 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 3413 madde; 913 - 920 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Iki islem gunudur 5.50 yi test ediyor istisnai olarak 5.43 e dustu onu saymiyorum

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sABIR........

2. Al kademeler bombos resmen

3.  Alıntı Originally Posted by Omerva Yazıyı Oku
    Mal a bağladı yine....
    Ya kapanış doğru hareketlenir yada yarın volatilite li bir gün yaşarız gibi..

5.60- 5.65 geçildiğinde cümbüş başlar..

Assgilari konuşmak bile istemiyorum..

Çünkü pozitfim.. Sabır..

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Fena savas var kademelerde

5. Ah omerva ah 4.30 dan luks kadife bekliyordum yedirmediler bana saglik olsun ne yapalim bu arada lidfa da savaslar devam ediyor takaslarda gedik aldigini geri veriyor ekmek yiyemedi tahtadan gun boyu kademeleri izledim ozellikle 5.45~5.57 arasinda ciddi satislar ve alislar oldu teknik olarak ise saatlikte bolinger bantta sikisma gozukuyor bir kac seans daha bizi bunaltabilir gunluklerde ise yukari kanal yukselis kanali devam ediyor flamanin kirilmasina az kaldi bence ya buralardan sert yukselis yapacak yada yine aylarca bizi surundurecek tek tessellim islem hacmi hissede hacim suan makul duzeylerde al satlar yogun bicimde buralarda karini realize edenler ile bu fiyatlardan maliyetlenenler var ciddi anlamda. Kredi notunun degismemesi olumsuz bir gelisme ama fiyata yansimadi peki ne fiyatlaniyor suan lidfa da bunu iyi sezmek lazim gedigin malini bugun alan kurum isbank ki bu hissenin tahta yapicisi isbankdir tacirler falan yalan bence nasil bir fiyatlama politikasi izliycekler gorucez bakalim bir senedir yukselmeyen ama surekli buyuyen ve karini arttiran bir hisseden bahsediyoruz yakinda bbdk ya sunulan kar rakami belli olur asagi yukari zaten ayni rakam gelir oradan anliycaz durumu

6. ESKI GUNLERINE DÖNDÜ.....
    1500 LOT SATSALAR 5,22

7. aynen üstad omerva ulan birgün yüz güldür be ne nalet kağıtmışsın iki gün sabit fiyatta kalmadı.saygılar ytd

8. Valla stop patlattilar gibime geldi. Bugun supriz yapabilir

Sayfa 115/427 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •