Sayfa 117/344 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2745 madde; 929 - 936 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. sonunda seçim belirsizliğinin bitmesi ile aşırı düşmüş datagateye alış iştahı geldi..bu hükümet yine büyüme politikaları sürdürmeye devam edecektir...bu durumda cep telefonu ve tablet bilgisayar piyasası tekrardan canlanarak datagatenin bilançolarında düzelmeler sağlayacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

17 lere kadar boşuna çıkmadı,,,bizim bilmediğimiz bir beklenti ile çıkmış,,daha sonra beklenti ertelendi ise 4 lere kadar gelmiş olabilir.
    Şimdi tekrar ayni hareketi neden çekmesin diyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    17 lere kadar boşuna çıkmadı,,,bizim bilmediğimiz bir beklenti ile çıkmış,,daha sonra beklenti ertelendi ise 4 lere kadar gelmiş olabilir.
    Şimdi tekrar ayni hareketi neden çekmesin diyorum.
    olabilir neden olmasın dostum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. yanlız ağırlıklı ortalama 4,54 seviyelerinde kaldı...yani umarım gevşemez...geçmiş günlerde de düşük hacimler ile düşen hisselerin olası alış tepkisi sert olur demiştim...şu anda bu sertliğin nedeni daha önce çok düşük hacimler ile sert düşmesi idi..şimdi olay tersinden işlemeye başladı...

5. verdim gitti

6. Tavana doğru gidiyor eee artık zamanı gelmisti

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bende yanlış yerden trade ettim dostlar...maliyetim 5,73 idi ama ben geri gelir korkusu ile 4,83 ortalama ile verdim....

8. oysa sürekli ne olursa olsun satmayacam diyordum..bir kaç gündür yukarı çıkıp inince biz de biraz trade yapalım demiştik....artık benden alanlar hayrını görsün diyorum...yapacak bir şey yok...uygun yerden yakalarsak tekrardan girmek isterim bakalım nasip ne olacak ??

Sayfa 117/344 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •